Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogy kezdjek hozzá az update...

Hogy kezdjek hozzá az update diétához?

Figyelt kérdés
Az oké, hogy meg van a könyv, meg a táblázatok, de most el kellene mennem egy update boltba és bevásárolni több ezer ft-ért az update-s cuccokat? Vagy hogyan kellene nekiállni?? Pls help!
2013. nov. 26. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Leginkább sehogy mert baromi nagy lehúzás az egész.

Tényleg fájna szimplán egészségesen táplálkozni, kerülni a nasikat és egy kicsit mozogni mellé? És még több ezer ft-ot se kéne otthagyni a boltban érte.

2013. nov. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

nem fájna egészségesen táplálkozni. Egyáltalán nem. Csak épp már a kis**szom tele van azzal, hogy próbál az ember tájékozódni, még is, mi az az egészséges táplálkozás és az egyik azt mondja, hogy ne egyél gyümölcsöket, mert sok benne a fruktóz, a másik meg azt, hogy csak zöldségeket és gyümölcsöket egyél.

Van aki azt mondja, hogy a teljes kiörlésű dolgok egészségesek, valaki meg jót röhög ezen...

Van aki azt mondja, hogy sok fehérjét kell enni, de ne egyél 1 héten több mint 4 db tojást, meg amúgy is, az vagy egészséges vagy nem.

Van aki teljesen elítéli a tejtermékek fogyasztását, van aki szerint a napi tápanyagbevitel 60%-ának, tejtermékekből kell állnia.


Nem tudok már kiigazodni! Ezért gondoltam, hogy előveszem ezt a nyomi updatet, hogy legalább már 1 normális, összeszedett iránymutatás legyen a kezemben!!!!!! És Norbi is ezért sikeres, mert ő legalább összeszedetten próbált irányt mutatni.

2013. nov. 26. 12:14
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudsz dönteni, és akkor inkább a legtöbb adalékanyagot tartalmazó, szójalisztes vacak túlárazott műkajákat eszed?


Ez a nagy választás?


Vaze, hús és zöldségevő az ember, ebből indulj ki. És senki sem lett még elhízott a gyümölcsök cukortartalmától, ez azért viszonylag érthető (bár az sem bonyolult, hogy fogyás alatt nem kell cukros gyümölcsöt enni, nem értem ebben mi a logikátlan).


Edd a húst és a zöldségeket, mással ne foglalkozz. Felejtsd el a modern kajákat, azok logikailag a legkevésbé természetesek. Edd azt, amit mezőgazdaság nélkül, egy szigeten te is elejthetnél.. De nem tudom miért nehéz egy kicsit utána olvasni az elhízás okának, és ezek alapján eldönteni hogy mit akarsz enni - bár ilyen szempontból a választásod, az update jó lenn. Az elhízás oka a sok szénhidrát fogyasztás, az update meg szénhidrát szegény. Na, ha ennyi logikád volt, akkor azt is ki tudod találni, hogy az adalékanyagos, szójás update kaják meg műkaják. Ez is eléggé egyértelmű.


Hús, zöldség: logikus, nem?

2013. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
na pont az ilyen "tanácsokkal" nincs kisegítve az ember, mert nincs olyan ember, aki naponta ötször csak zöldséget meg húst egyen. Gabonafélék? Tejtermékek? Azokra már nincs is szükség?
2013. nov. 26. 13:21
 5/13 anonim ***** válasza:

Persze hogy nincs rájuk szükség. Gyulladásfokozó élelmiszerek senkinek sem kellenek.


Felőlem ehetsz 2x is húst és zöldséget, semmi ok nincsen rá, hogy egy nap 5x egyél. De ha akarsz, ehetsz egy nap 5x is, nem ezen van a lényeg.

2013. nov. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem kell update márkájú akármit venned hogy aszerint tudj étkezni. Keress a könyvben valamit amit neked megfelel reggel-este (pl mozzarella paradicsommal, körözött, saláta, stb), ebédre meleget egyél. Rendelhetsz is, nem kell feltétlenül update-nek lennie, más cégeknél is van szénhidrátszegény menü. Az update termékek segítenek ha ezt a diétát nem tudod tartani, ha esetleg ragaszkodsz a kenyérhez, vagy muszáj megenned egy túrórudit/péksütit. Részemről nem hiszem hogy mindenki beteg lesz a gluténtől, vagy hogy bármi bajod lenne az update kenyértől/zsemlétől.
2013. nov. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Cryyy válasza:

Szerintem annyi a titok (up date nélkül is), hogy egyél mindent, de arra figyelj oda, hogy nagyrészt fehérje legyen. Az tápláló és nem rakódik le. Kevés szénhidrát, sok zöldég, husi, gyümölcs. Tejtermékekkel óvatosan, de azért azt is szabad, csak mértékkel. Pl napi 1 joghurt, sajtok közül a kemény sajtok, túróból alacsony zsírtartalmú stb..

Emellett egy héten legalább 3x1 órát kellene mozogni.


Én egyébként anno a 90 napos diétával (persze úgy, hogy mozogtam mellette elég sokat) 10 kg-t fogytam. Ma már nem biztos, hogy képes lennék betartani, de ha van kitartásod, az is eredményes lehet. És nekem nem jött vissza belőle csak most 5 évvel később. Ez is inkább csak azért mert leszoktam a cigiről és terhes vagyok! :)



Sok sikert, és kitartást bármelyik módszer mellett is döntesz! :)

2013. dec. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát Cry, sírnék.


Ha a táplálkozásában az ember nem akar minőségre törekedni, akkor az egész életének az ALAPJA lesz rossz minőségű. Így aztán lesz lehetőség bármi eredményt is elérni az életben.. csak kicsi eséllyel.

2013. dec. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

jelentem hozzákezdtem. 2 hete rendeltem a teletáltól a napi menüt. Közben rájöttem, hogy Béres Alexandra súlykontrollja ugyanazon az elven alapszik, mint Norbi update étrendje. Glikémiás index...


szóval 2 hét alatt 4,7 kg-t fogytam. Mozgásra 2 kisgyerek mellett sem időm, sem energiám.


Mától vegyítem Norbit meg Alexandrát, így ebédre továbbra is teletálos update kaját eszek, a többi étkezésre pedig alacsony GI értékű kajákat eszek.

2013. dec. 9. 19:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez tök jó, csak 2 hét alatt majdnem 5 kiló fogyás nagyon húzós. Azt jelenti, hogy nagyon szenved a tested. Heti 1 kiló zsírnál többet nem tudsz elégetni. Valamennyi víz is távozik a szervezetedből.. a többi akár izomszövet is lehet.
2013. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!