Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ki mennyit fogyott a Norbi...

Ki mennyit fogyott a Norbi update 1 diétával eddig?

Figyelt kérdés
Mióta csinálod?Mennyi volt a kezdő súlyod?Hány centit illetve hány kilót adtál le vele eddig?Sportoltál e mellé?Én amugy picit több mint 2 hete 80kg-rol eredmény: -3 kilo ,-5cm csipő és derék -3 cm mell és comb :) Eddig nem sportoltam mellé!
2013. nov. 24. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Ne mérgezd magad update-tal, simán kövesd a lowcarb elveket, amikre egyébként épül. Azok jók.
2013. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Én január végén 98-100ról indultam és már 2hónapja 85 vagyok.Mozgás nélkül sikerült ezt elérni,viszont most kicsit hanyagolnom kell mert babát várok és nem bírom megenni az update-s kajákat,pedig eddig imádtam őket :(
2013. nov. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

...

én már csak szörnyülködöm az ilyen írások olvasásán..

2013. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Kedves utolsó!Miért kell ezen szörnyülködni?!
2013. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ugyan nem az utolsó vagyok, de elárulom. Menny be a boltodba, nézd meg, hogy "Miből áll az Update só?" Ha a NaCl felirat szerepel rajta, akkor miért kerül 600 forintba kilója? Illetve, ha nem, akkor mi más van még benne? Tuti, hogy nem nyomelemek :)
2013. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert szégyen, hogy ennyire örülnek egyesek annak, hogy ócska mérgező sz.ar vehetnek. Tökéletes agymosás.. én már csak jóízűen röhögök az egészen. Más felfogás mint a szörnyülködés, én is fejlődök.
2013. dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Sógorom feleségének a lánya azt mondta gechi drága ez a norbis kajja
2013. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Annyira birom, ezt a 40% os válaszolot. Mindenhova csak a fikázását irja... Kiváncsi vagyok miért jó ez neked?
2013. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az igazság miert fikázás?
2013. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Aki nem próbálta az honnan tudja?!Fikázni meg okoskodni a legegyszerűbb!!Nekem pl segített -15kilót fogyni fél év alatt és nekem semmi más diéta nem jött be csak ez.
2013. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!