Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Az U12es alakreform update...

Az U12es alakreform update menüt, mire kell enni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 22. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire hármat számolok.
2014. jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 VWXYZZS ***** válasza:
Bazz mikor olvastam a kérdést nekem is ez jutott eszembe rögtön :D Amúgy meg ne egyél ilyen szarokat.
2014. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tom Benko ***** válasza:
Diétás szalonnára.
2014. jan. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Mint a nevében is olvasható,alakreform.Ergo ha megfelelő mennyiségűt és minőségűt mozogsz és ennek az ételnek a fogyasztása,garantálja a fogyást.Természetesen nem csak ezt kell enned,de oda kell figyelned,hogy ne vigyél be felesleges kalóriát.Ez az étel arra szolgál,hogy jól lakj,de ne legyen tele kalóriával.
2014. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tom Benko ***** válasza:
Mozgásnak én például 30 mázsa rönkfa vágását és hasogatását ajánlom, akkor semmilyen "felesleges kalóriával" nem kell foglalkozni.
2014. jan. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én 4 honapig az u16-ot ettem es szepen ment le. Most heti 4-5 alkslomman mozgok 30-40 percet es nagyon jol erzem magam

Nem csak a kaloriara hanem a szenhidratra is kell figyelni. Ez nem fogyokura hanem eletmod.

2014. jan. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!