Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ha a norbi kajáit (u1) -et...

Ha a norbi kajáit (u1) -et eszem akkor tényleg fogyok tőlük?

Figyelt kérdés
???
2014. febr. 12. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha azt eszed, amibe hashajtót tesznek, akkor igen. Egyébként anyagilag biztosan fogysz, ők meg híznak.
2014. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Hát attól, hogy pluszba eszel sose fogsz fogyni, viszont, ha a másikat helyettesíted evvel, gondolom, kevesebb kalóriát viszel be, hisz végül is erre lett kitalálva. :)
2014. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Volt egy rendezvény, ahol meg lehetett kóstolni Norbiék kekszét. Hasmenés lett a vége.
2014. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokan szidják, főleg akik sohasem próbálták. Én leszarom, hogy minden Update cuccnak van olcsóbb megfelelője, mert amikor a 62 éves anyukám rákattant és tényleg betartotta a "Norbis" szabályokat, akkor majd' 30 kilót lefogyott, amitől helyreállt a vérnyomása és nem fulladt ki mire felért gyalog az első emeletre, szóval én nagyon hálás vagyok ennek a módszernek, bárki bármit gondol róla.
2014. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
te ettől nem fogysz max nem hizol.
2014. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Most akkor van értelme,hogy megveszem őket,és sportolok mellette?
2014. febr. 12. 21:55
 7/16 A kérdező kommentje:
Így jobban fogyhatok,mintha a saját kajáimat enném nem?!
2014. febr. 12. 21:55
 8/16 VWXYZZS ***** válasza:
egyél füvet, attól nem fogsz hízni
2014. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Természetesen ha betartod az előírásaikat, fogysz, egyszerűen azért, mert minden csökkentett szénhidráttartalmú. Az ő módszerük annyit takar, hogy megkönnyíti az életedet. Nem kell számolgatni, azt ők már megtették helyetted. Sokaknak bántja a szemét, mennyire meggazdagodtak a lusta embereken, de én erre azt mondom, hogy nem kötelező lustának lenni, nem kötelező kényelmesnek lenni. Bárkit ismerek, aki Norbi ajánlása szerint evett és túlsúlyos volt, fogyott tőle, volt köztük extrém túlsúlyú ember is.

Az egy másik kérdés, hogy drága, de a kérdés nem ez volt.

2014. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Az azért tegyük még hozzá, hogy ezek a kaják rohadtul nem egészségesek, pláne hosszabb távon.
2014. febr. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!