Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire nagyon hízlal egy...

Reggelire nagyon hízlal egy átlagos méretű kakaós csiga?

Figyelt kérdés
Reggel szoktam a legtöbbet enni, amúgy nem vagyok kövér csak kérdezem. 13L
2013. jan. 26. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
13 évesen ne aggódj emiatt, de ne vidd túlzásba, egészségesebbet is ehetnél!
2013. jan. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem arra való hogy megedd.


Igen, a legtöbb ember példája és a kalács hatása alapján egy olcsó, ócska növényi kaja cukorral, ami reggel különösen rosszul hat, ha már megkérdezted akkor tudd.


Nem arra tervezték a szervezetünket, hogy tömény lisztes kaját emésszen. De nem csak reggel, később sem lesz jobb, reggel a legrosszabb a rá adott HORMONVÁLASZ.


Nem csak az elhízás, de a cukorbetegség, szívbetegség kialakulása miatt is (az utóbbit valószínűleg a zsírokkal összefüggésben tanultad, nos több elképzelés is létezik, és bizony nagyon sok bizonyíték a keményítőre, cukrokra mutat, tehát pl. a kalácsra).


Finom, de nem arra van hogy komolyan ezt együk. Látszik az eredménye az ilyen ételeknek, és vannak 13 évesek akiken már látszik.

2013. jan. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 poiu ***** válasza:
Nem a kalória tartalma miatt, hanem azért, mert éhes leszel utána és azért, mert gyakorlatilag semmi táplálót nem kapsz benne, csak kalóriát (a kakaó talán értékes, de vszínűleg az sem kakaóból van :-) + rákattansz az édességre, nehéz lesz később leállni.
2013. jan. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Főleg amilyen jót olvastam a kakaó Pb tartalmáról, hmm hmm nyami ólom. És ez tényleg gond, nem kamu! :S
2013. jan. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!