Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen volt a mai etrendem?...

Milyen volt a mai etrendem? Fogyos vagy sulytartos?

Figyelt kérdés

1. egy kis alma+ 20dkg cottage cheese

2. 22g zabkasa+ 2dl cukormentes szojatej+2ek natur joghurt +mandarin

3.egy EGESZ FEJ voroskaposzta+2 alma

4.15dkg parolt csirkemell+gombaval es voroshagymaval

5.mandarin+korte+ 25dkg fott cekla


Jah es reggel 3kor keltem es 1 orat intenziven setaltam


2012. nov. 20. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs elég fehérje. Többet kéne enni, hogy ne az izmot bontsa a szervezeted, hanem a zsírt. Meg kevesebb gyümölcsöt, mivel abban is bőven van cukor.
2012. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez k.urva kevés ahány éves vagy és kilo még akkor is kutyám többett eszik
2012. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
18 vagyok 177cm es 52-53 kilo
2012. nov. 20. 21:22
 4/7 A kérdező kommentje:
altalaban feherjedusabban etkezem csak neha becsuszik egy ilyen edesszaju nap de csoki helyett inkabb gyumolccsel tomom magam de a kerdes az hogy a sok gyumolcs miatt meg az egesz fej kaposzta miatt hizom e az elmeletben majdnem 300 kaloria...
2012. nov. 20. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennek nagyon ED szaga van.A súlyod kevés a magasságodhoz képest.Minek diétázol?Egyél sokat, de egészséges kajákból, kevés zsírral.A belső egészség az első szempont aztán jön csak a külső amit egészséges étrenddel és mozgással lehet elérni.Nekem maximum izmot kellene építened, de semmiképp sem fogynod.
2012. nov. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi az az ED? zsirszegenyen taplalkozom ammennyire csak lehet mindenbol a zsirszegeny zsirmentes termeket veszem 70 kilorol fogytam le egeszseges taplalkozassal (akkor nem ettem gyumolcsot csak egy almat/nap) es sporttal
2012. nov. 20. 23:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy súlytartó vagy fogyós az az anyagcseréden, emésztéseden múlik.. DE


Cottage cheese tejtermék, joghurt tejtermék ezek baromi károsak, és még a dohányzásról mondják hogy egészségkárosodást okoz.. ezek legalább annyi egészségkárosodást okoznak! És nem viccelek.


A sok zöldség jó, én párolást ajánlok hozzájuk, emészthetőbbek :) És szalonnát, ennyi zöldséghez abban van zsír (muszáj enni!) és fehérje. De ha csirkét eszel, annak ne a száraz részét (mell) mert tényleg kell a zsír a szervezetnek. Több hússal, a tejfélék elhagyásával (mert a gabonák mellett ezeket ugyan úgy el kell hagyni, vagy célszerű minimalizálni mondjuk alkalmanként érlelet keménysajtokra) ez nagyon egészséges étkezés lesz, a fogyás/súlytartás egészséges szervezetben beáll egészséges szintre!

2012. nov. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!