Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hány kilót/hét lehet leadni a...

Hány kilót/hét lehet leadni a Norbi Update életmód menüvel? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném a véleményeteket kérni:


23 éves nő vagyok 176 cm magas és 75 kg.

10 kg fölösleg van jelenleg rajtam - ez sajnos az elmúlt 2 évben rakódott rám. Szeretnék ezen most változtatni és leadni. Most érzem magamban az erőt és az energiát, hogy sikerüljön.


Rendeltem a hétre Norbi update életmód menüt (a hét minden napjára, minden napszakra).


Szeretnék érdeklődni, hogy szerintetek hány kg minusszal számolhatok / hét ?


Egy hónap alatt kb. mennyi mehet le EGÉSZSÉGESEN JOJÓ nélkül az update módszerrel :) ?


( Csak ezt fogom enni, nincs bűnözés, nincsenek cukros italok, csak napi 3 liter sima víz/üres tea illetve heti 4-5 edzés . )


Hol lehetne megnézni hogy hány kalóriát tartalmaznak az ételek ? ( Csak ch illetve gl van feltüntetve. )


Köszönöm szépen előre is a válaszokat illetve az esetleges jó tanácsokat :) !


Üdv,

D.



2014. júl. 21. 11:29
 1/3 anonim válasza:

Én már 5 éve élek az Update szerint és sose jojóztam, szóval ha betartod, akkor olvadni fognak rólad a kilók. Viszont az egyénfüggő, hogy ki mennyit fogy.

Figyelj arra, hogy a napi beviteled 150 ch legyen, a kalóriával meg ne foglalkozz.

Sportolsz is mellette vmit?

2014. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen sportolok. Igyekszem heti 4 x lejárni edzeni. Kardió / súlyzós vegyesen (az edzés eddig is megvolt, csak az étrendemen kellett változtatnom). :)

Már most érzem a változást így pár nap után ( és már most 1 kiló ment le ). Csak azt ettem eddig amit "Norbi küldött" reggeli, ebéd, uzsi, vacsi. :)

Köszönöm a válaszodat!

2014. júl. 24. 10:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Normál kajával olcsóbban kijönnél. Apám konzervgyárban dolgozott, megfőzték a kaját, a felét a norbi dobozokba, a másikfelét normál konzervbe tették.(az alapanyagok is olyanok voltak, amit normális ember meg sem enne) Àtverès az egész, ha otthon megfőznèd ugyan azt a menüt, abban sen lenne több kalória mint a norbiéban, és legalább tudnád mit eszel.
2014. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!