Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbizók! Tényleg nem számolto...

Norbizók! Tényleg nem számoltok kalóriát? Én most kezdtem irkálni a kalóriabázis.hu-n, és igencsak meglepődtem, hogy az 1-es kódú kajákból már az ebédig összegyűlt csaknem 2000 kalória! Így komolyan lehet fogyni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 12:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A saját kenyered és a túrós pizzaalap, ami megdobja, meg a sütid.

Fogyni ennyivel nem fogsz. És ebből kiindulva a Norbis mocskokra is teszel magasról, mindegy, hogy az Norbi termék, vagy csak a kódrendszerében lévő "engedett" kaja.


Baromi sok ch-t viszel be ezzel a sok tésztával, és ezekben van inkább a marha sok kalória.


Szerintem tegyél a Norbis étrendre, egyél normálisan, kb segítségével.

2014. okt. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
én fogytam vele, és inkább a szénhidrátot számold :)
2014. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 valakyyy válasza:

Szerintem a mennyiség is sokat számít. Étkezés előtt és után is igyál meg legalább 2.5dl folyadékot.

Én 2 tojást alig birok megenni főleg ha még kenyeret is eszel hozzá. Ráadásul ebédig nem.csúszik le semmi... De lehet hogy nekem már összeszükűlt a gyomrom. Bár szerintem normál adagot eszem. Se keveset se sokat. JA és nem számolom a kalóriát! :)

2015. okt. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!