Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » 18 éves vagyok 185 cm és 125...

18 éves vagyok 185 cm és 125 kg sok ez vajon?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 15:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon is!
2015. márc. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ha az a 125 kg 10% testzsírral van, akkor egy állat vagy. (de azért óvatosan a sok cuccal).


Mivel gondolom nem az izom miatt vagy 125 (akkor nem kérdeznéd ezt), igen, sok. Szálkásító diéta és mozgás.

2015. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Legalább 30 kb plusz van rajtad.
2015. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85 kg felett már egészségügyi kockázat ennél a magasságnál. Én 69 kg vagyok 183 cm mellett, persze nem is végzek fizikai munkát minden nap.
2015. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 FotóMiki válasza:
Két eset lehetséges. Vagy nagyon izmos vagy, vagy nagyon el vagy hízva. Valamiért az utóbbira tippelnék.
2015. márc. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nagyon hízékony vagyok egy nap 1 kilót is fel tudok szedni :////
2015. márc. 6. 17:10
 7/21 Lebannen válasza:
89%
Az kemény, akkor egy év alatt az 365 kiló plusz.
2015. márc. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
én meg 22 éves vagyok és 181 magas 75 kg és sovány. Tehát ja a 125kg az már bizony 30-40kg túlsúly. =/ Férfiaknál a megfelelő súlyt úgy tudod kiszámolni, hogy magasságból kivonod a 100-at és annyi kilónak kéne lenni, nőknél meg 110-et kell kivonni a magasságból. Tehát a te esetedben ez bizony 40kg túlsúly. =/
2015. márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Bénabakter válasza:
73%
Nem sok. Én szeretnék megint 18 éves lenni...
2015. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Attó függ.. Ha nem csinálsz semmit csak számítógépezel akkor hát az nagyon sok, ha most elkezdesz edzeni akkor akkor is elég sok de nincs gond..megindultál a lejtőn lefelé de még gond nélkül visszafordulhatsz, az a szerencsés h fiatal vagy..184-5 cm vagyok. Mindig sportos vékony voltam 70-80kg között.. Aztán 25évesen mint mindenki elkezdtem hízni.. Nem vagyok öreg de ebben a korban már nem úgy működik a szervezetem mint fiatalon, NAGYON könnyen feljönnek a plusz kilók.. Fiatal vagy keress valami sportot ami tetszik és iktasd be az életedbe.. Egy év alatt lazán lemész 90-100ilóra, sőt az edzésben az a jó h nyugodtan bírsz bármikor bármit enni másnap letornázod.. Persze nem sakkra gondoltam..:) próbáld ki az edzőtermet.. Ott is inkább kisebb súlyal nagyobb sorozatokat, egy kis futópaddal vagy sígépen bemelegítve.. Kicsit néz lesz elkezdeni de nagyon meg lehet szeretni.. Dejó rágondolni.. Kár h abba kellett hagynom.. Lelkiismeretfurdalás nélkül lehetett este 10órakor úgy bekajálni pizzából h mozogni ne tudjak és eszembe se jutott a súlyom..:)

Tényleg vigyázz.. Napi egy óra edzőterem nem sok, viszont ha megindulsz a lejtőn(ami pár év múlva bekövetkezik) lassan felmész egy 150kilóra nem tudsz majd olyan könnyen mozogni gyorsan kifáradsz, nagyon nehezen adod majd le a felslevet.. Arról nem is beszelve h megfájdulnak az ízületek meg hasonló gondok..

Vegyél fel két darab 5literes vizet, mászkálj vele egy kicsit h érezd a súlyukat(kb 1 év és torna nélkül úgy is felszeded) utána tedd le és rögtön érzed a különbséget..már most is cipelsz magaddal pár felesleges "vizes demizsont", vigyázz ne legyen több.. Eszedbe se jusson diétázni! Diétával sanyargatot magad és vagy fogysz vagy nem.. Vagy edzőteremben barátkozol hülyéskedtek haverokkal közben azt eszel amit akarsz.. Ne is legyen kérdés..ha kicsit meg akarod sürgetni a fogyást akkor egy kicsit változtass az étrendeden.. De ha egy olyan környezetbe kerülsz ahol körülötted legtöbben odafigyelnek a kajára ragad rád valami, pl nem eszünk kenyeret, a rizs és a csirkemell a legjobb barátunk meg hasonlók..;)

Kitartást..

2015. márc. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!