Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vissza fog feszesedni a bőröm...

Vissza fog feszesedni a bőröm és ha igen vajon mennyi idő? 30 éves nő vagyok, fél év alatt fogytam 17 kilót.

Figyelt kérdés
Ez így nem tűnik soknak és nem gyors tempó szerintem mégis olyan plötty a bőröm, pedig sportolok, mozgok, heti 3-4x. Ez már így marad?

2012. máj. 29. 15:23
 1/5 feketepeter válasza:
Ez attól függ, mennyi voltál előtte. Az évi 10% fogyás teljesen egészséges tempó, az ettől gyorsabb az különféle problémákat okozhat. Az is nyilvánvaló, hogy sosem lesz már olyan feszes a bőröd, mint 18 éves korodban volt. Szerintem adj neki egy-két évet.
2012. jún. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem 25 kg-ot sikerült leadni másfél év alatt, 15 kg fél év alatt, a többit egyre lassabban. Hát mit mondjak, elég gusztustalanul nézett ki a bőrőm főleg az elején a látványos fogyás miatt. A karomon látszott a legjobban, vettem bőrfeszesítő testápolót és krémeztem mint a jókislány. Eltelt egy fél év, mire kinézett valahogy, most meg már egész jó. A bőr is megújúl, idő kell hozzá. Igaz nem úgy néz ki, mint 18 éves koromban, de sokan irigykednek, hogy 31 évesen, 2 gyerekkel így nézek ki.
2012. jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, bízok benne mert így sokat fogytam ugyan aminek nagyon örülök, és sportolok rendszeresen a bőröm miatt mégis nem olyan szép az eredmény. Ilyen bőrfeszesítő meg ilyen olyan méregdrága kezelésekre nincs pénzem.
2012. jún. 5. 08:45
 4/5 anonim válasza:
Második vagyok, én sem a drága kezelésre jártam, DM/Rossmannban kell nézni valami akciós bőrfeszesítő testápolót. Baleából pl van bőrradiros tüsfürdő, heti egyszer szoktam használni, 500 ft körül, és jó pár hónapig elég, az is feszesít.
2012. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj igen azt értem, nem erre írtam hogy drága:) Hanem amiket manapság reklámoznak.ultrahangos meg elektromos stb.
2012. jún. 5. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!