Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet egy fiatal,2...

Szerintetek lehet egy fiatal,20-22 éves nagyon kövér nő boldog? Kb.175 centi magas, és 120 kiló. Mert mindig vidámnak látom, de vajon belül nem szomorodik el a kövérsége miatt?

Figyelt kérdés
Nincs párja sem, tehát esetleg magában lehet az is eszébe jut, hogy a kövérsége miatt nincs.
2013. máj. 3. 15:59
1 2 3
 1/21 Andizsuzsi ***** válasza:
75%
Természetesen lehet. A boldogság szerencsére nem testalkattól függ, a szépség pedig nagyon relatív dolog. Ha önmagával rendben van, elfogadja magát olyannak, amilyen (ez nem jelenti azt, hogy nem akar esetleg változni), akkor bizony lehet boldog.
2013. máj. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

Simán lehet boldog ha azt csinálja amit mindig is szeretett. Ha esetleg tanul és élvezi, jól megy neki és később az ezzel kapcsolatos munkáját is örömmel végzi plusz jól elvan a szabadidejében simán lehet boldog.

És egyébként kövéreknek is lehet párjuk. Jó nyilván nehéz az ismerkedésük mert sokan külső alapján ítélnek és el hátrálnak ha meglátnak egy kövér nőt vagy férfit, de nem feltétlen jelenti azt hogy nem lesz párjuk.

Utcánkban is él egy hasonló kövér nő, 30 év körüli, és már 5 éve van párja pedig 15 éves kora óta ismerem és akkor is kövér volt, igaz hogy sokszor nem volt párja, de most már 5 éve boldog párkapcsolatban élnek, a barátja pedig csak 60 kiló, fele annyi mint a barátnője, de őt ez nem érdekli, és nem is ronda a srác, simán lehetne sokkal jobb nője. Amúgy a lánynak is nagyon szép kedves arca van, és az arcképéről senki sem mondja meg hogy kövér. De nagyon rendes lány, ahhoz képest sokan példát vehetnének róla, még az 50 kilós bombázók is, mert ők sírnak idefelé legalább is a legtöbbet hogy boldogtalanok és nincs párjuk.

2013. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Szerintem lelki alkattól is függ, lehet hogy ő tényleg így fogja fel, más dolgok teszik boldoggá, na meg ha azt vesszük az egyedüllétnek is vannak előnyei.

Na de ha teszem azt hogy ő hangoztatná hogy neki milyen rossz mert nincs senkije a kövérsége miatt akkor ez kit érdekelne valójában? Lehet ezért mutatja magát másnak mint ami belül van, vannak ilyenek is. Ez ugyan nem teljesen vág ide, de volt egy ismerősöm aki nem volt kövér, de volt neki más egyéb gondja, inkább gondjai, a fene se látta rossz kedvűnek, senki nem gondolta volna róla, egy nap pedig felakasztotta magát. na ő volt aki mást mutatott, sőt valójában mindannyian szoktunk mást mutatni mint ami belül van.

2013. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%

Buddha is boldog.


22 évesen vajon ma, Magyarországon milyen szellemi magasságokban él egy leányzó? Biztos hogy zavarja a súlya, ettől még viszonylag boldog persze lehet.

2013. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik szaktársam a kb 170 centis magasságához bőven 100 kiló felett van. Ennek ellenére boldog. 3 éve van egy fiúja (már vőlegénye), idén diplomázik, jók a jegyei, menő munkája van kilátásba, egészséges, jóban van a családjával. Én 176 cm vagyok, 56 kiló, kisportolt testem van, de csak nőiesen, szépnek látom magam és mások is azt mondják az vagyok, ennek ellenére nincs pasim, a családommal rossz a viszonyom, a diplomámat nem biztos, hogy meg tudom szerezni, még kilátásba sincsen munkahelyem. Nem sajnáltatásból írom, mert ennek ellenére nem kötném fel magamat, viszont én nem vagyok boldog nő, ő viszont az. Ez nem alkattól függ.
2013. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó!100 kg felett egészséges?..

Amúgy lehet boldog persze.De lehet ha egyedül van meg depis.

2013. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Igen egészséges, persze értem, hogy ha valaki ennyi kiló akkor az egészségtelen, szóval ez tény, de én úgy gondoltam, hogy megvan keze, lába, nincsenek allergiái, nincsen veleszületett baja, nem kapja el évi 10 alkalommal valami vírusos nyavalya, stb.
2013. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Kizárt, hogy boldog... Gondolj bele, mi, lányok mindenhonnan azt kapjuk, hogy csinosnak, karcsúnak kell lennünk, mert ez a társadalmilag elfogadott, mert csak ekkor van értékünk... Lehet, hogy ő nem mutatja, nem akarja, hogy sajnálják, ezért inkább társaságban erőt vesz magán és jókedvű, de otthon, egymagában ne hidd, hogy ne fordulna meg a fejében napjában 30x is a súlya...


Én ehhez a magassághoz 77 kiló vagyok, és undorítónak érzem magam, most is fogyózok, hát, el sem tudom képzelni, hogy neki milyen lehet...

2013. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Igen, valahogy én sem tudom elképzelni, hogy felhőtlenül boldog egy ilyen lány. Biztosan vannak persze boldog pillanatai, de én is úgy gondolom, hogy belül nem lehet az. Most gondoljatok bele, látja maga körül a sok karcsú nőt, hogy megfordulnak utánuk a fiúk, hogy milyen jól áll nekik minden ruha, hogy ki mernek menni a strandra.

Én el nem tudom képzelni, hogy nem nyomasztja őt ez belül. Vagy hogy nem aggódik, hogy mi lesz az egészségével a jövőben. Hogy idő előtt tönkremennek az ízületei, a vérnyomására szednie kell majd gyógyszert, hogy bármikor cukrossá válhat, a szíve, mindene megsínyli a kövérséget.

2013. máj. 3. 23:42
 10/21 anonim válasza:
Én kövéren nagyon boldog ember voltam!!! Aztán eljött az az idő hogy zavarni kezdett a testsúlyom és lefogytam 40 kgot már nem vagyok boldog ember! folyton csak a testsúlyomra ügyelek ... És kövérnek érzem magam hol ott mások szerint nem vagyok az. A testalkattól függetlenül egy ember lehet boldog
2013. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!