Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Schobert Norbi miért ilyen...

Schobert Norbi miért ilyen "kövér-fóbiás"?

Figyelt kérdés

Láttam már pár videóját, és aki ducibb, azt folyton szekálja, meg "van úszógumid? már nem sokáig!", azért bújtatottan mindig beszól a kövér tornázóknak, a soványaknak meg imponálni akar. Persze nem magyarázom bele, de én ezt figyeltem meg.

Aztán a botrányok, amikor kirakott valami képet egy kövér lányról, és olyanokat írt róla, hogy "nehogy ilyenek legyetek", meg nem tudom.


Mást nem zavar ez a kétszínűség? Vagy csak én látom rosszul a dolgokat? Nem vagyok túlsúlyos, se duci, de ez azért feltűnt.



2015. júl. 14. 19:43
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%
Reklámnak hívják.
2015. júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
78%
Mert régen kövér volt.
2015. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Hát a bújtatott sértegetés aztán nagyon reklám. A facebookos botrány miatt is jó sokat kellett magyarázkodnia.
2015. júl. 14. 20:12
 4/42 anonim ***** válasza:
20%
Mert az a munkája, hogy segítsen lefogyni az embereknek?
2015. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
90%
NEM segít lefogyni, csak abból él nagyon jól, hogy sok ostoba elhiszi a reklámjait és veszi a termékeit. Ez a kövér-fóbia is a reklámhoz tartozik.
2015. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
A cikizés miben reklám? Vagy miért számít annak?
2015. júl. 14. 20:36
 7/42 anonim ***** válasza:
66%

Biztos azért mutogatja a lassan közhellyé vállt gyerekkori duci képét, mert aki kövér az nem is ember.

Inkább a magukért tenni nem akaró, a problémát a szőnyeg alá söprőktől hallani az állandó nonszensz dolgokat, hogy polisztirolt kever a lisztbe, hogy ne legyen kalóriatartalma meg hasonlók.


Sajnos bizonyos embereket addig kell rugdosni, amíg ő maguk is le akarnak fogyni, és mivel ilyen termékeket árul ezért neki is érdeke, hogy minél több fogyás mániás legyen.


Egyébként sok ezerszer gázabb fogyi termék van, mint a norbié. Turbó dijéta, "orvosi" diéta az örök klasszikus kávé zsömle diéta, hasonlók...

2015. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
93%

Saját magának reklám.

Mert ő ezt a bizniszt viszi. Ebből tud pénzt csinálni.

2015. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
68%
Biztatás, ritka rossz formában.
2015. júl. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
mert ők ebből élnek (nem is olyan rosszul).
2015. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!