Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbi módszerének mi a lényege...

Norbi módszerének mi a lényege? Össze tudná nekem valaki foglalni? Akkor is működik ha nem veszek drága Update-es élelmiszereket?

Figyelt kérdés
Sajnos azt nem tehetem meg, hogy Norbis élelmiszert vásároljak, most gyeden vagyok épp, ami nem sok.. :). Viszont a módszert sokan dícsérik, mivel maradt rajtam sajnos a szülés óta, ki szeretném próbálni.
2015. júl. 3. 13:59
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Norbi módszerét sima lehúzásnak gondolom. Nélküle is lehet fogyni.
2015. júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Adam_Hack ***** válasza:
100%
,,Vegyétek a kazettámat, had építsek még egy házat..,, ez a lényege.
2015. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

A módszerének lényege a csökkentett szénhidrát tartalom, amit reklámozásképpen is felhasznál.


De rengeteg alternativa van : egyél kevesebbet, vagy számold ki a napi kalória adagod (ismerősöm igy fogyott le), 90 napos diéta (szerintem ez a legszuperebb diéta és nem koplalsz abszolút-már csak azért mert gyeden vagy és na, azért enned kell).

De ha diéta, inkább ezt csináld. Két hét után már látványos eredmény, tényleg!!!

2015. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Maga a módszer szerintem jó. A kajáiban viszont én se igazán hiszek. A lényege,hogy nem mindegy mit és mikor eszel.kódtáblázat alapján működik ami alapján besorolja az élelmiszereket. Az egészségtelenebbeket max. délig lehet fogyasztani és keveset, a második max 2-ig és mértékkel, a 1-es kódúakat pedig akármikor korlátlanul lehet enni. Nem tilt teljesen semmit,de a cukros,lisztből készült, tésztás,kenyeres dolgokat max délig javasolja és keveset, ugyanez az édességekkel.A fehér lisztet és a cukrot viszont javasolja hosszútávon inkább elhagyni. A köreteket 2-ig javasolt fogyasztani.Estére korlátlanul leginkább húst(nem panírban),halat,zöldségeket,gyümölcsöket, virslit, tojást, bizonyos sajtokat lehet fogyasztani. Persze ha gyorsabb fogyásra vágysz érdemes egész nap egyes kajákat enni. Én nem így tettem, tehát ebédre normálisan ettem ahogy szoktam, csak mértékkel és amit tudtam egészségesen elkészítve, pl. durum tésztét, a rántott húst teljes kiőrlésü liszttel és zabkorpával panírozva,a cukrot édesítőre cseréltem,viszont vacsorára már csak szigorúan 1-es kajákat ettem,kenyérféle nélkül.Ha néha édességre vágytam azt max. reggelire ettem és keveset. Na a másik része,hogy mozogni kell mellé. Szinte mindegy mit a lényeg,hogy csinálj valamit.A legjobb persze valami kardioedzés, vagy torna, de ha épp semmi erőd nincs, akkor sétálj egyet. ( legalább kétnaponta)

A kódok szerintem megtalálhatók a neten is,bár a legjobb ha megszerzed valamelyik könyvét. Én fogytam vele.

2015. júl. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kb meg is fogalmaztad a lényeget a kérdésedben.
2015. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10%

Más kajákkal nem működik.

Update1.hu oldalról rendelem egèsz hètre a naftát*.

40 kilot fogytam vele 10 hónap alatt ès abszolút tartom a súlyom, mellette semmit nem mozgok.


Norbi kajának csak köszönhetünk.

2015. júl. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Utolsó! Hidd el, hogy Norbi kajái nélkül is le tudtál volna fogyni! ;) Én is szoktam néha update péksütiket vásárolni, vagy ha dolgozom és nincs időm főzni, akkor update menüt, mert árban nem drágább, mintha máshonnan rendelnék, DE enélkül is lehet fogyni, mert szerintem a csirkemellet mindenki meg tudja otthon sütni, ill. megpárolni a zöldséget, meg szénhidrátbombák nélkül élni. És hidd el, reggelire 3 evőkanál zabkorpa egy natúr joghurttal sokkal jobban eltelít, mint egy update péksüti! ;)

És hogy az update párizsi miért jobb, mint a hagyományos? :D mert nincs benne cukor! :D Mert Norbi az mondja, hogy jóóó.... :D Múltkor vettem az update boltban egy virslis kiflit, de a Tesco sajátmárkás virslije különb, mint ami abban volt.


De hogy ne offoljak kedves kérdező... :) Egyél kevesebb szénhidrátot, hagyd el a kenyeret, egyél helyette reggelire zabpelyhet vagy zabkorpát, ámbár ezek is jócskán ch-tartalmúak, de kis mennyiség is eltelít, fogyassz sok fehérjetartalmú ételt, zöldségeket, illetve gyümölcsöket (ez utóbbit inkább a délelőtti vagy kora délutáni órákban).

2015. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, ne okoskodj annyit, a csirkemmelekbe gyorsabban bele lehet unni,mint a változatos a kajcsiba(update1).
2015. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor egyed, ha ilyen sok pénzed van! :D
2015. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

"Más kajákkal nem működik.

Update1.hu oldalról rendelem egèsz hètre a naftát*. "


egy igazi fanatista :D

a norbi előtti időkben mindenki 100-200 kilós volt, és sehogy sem tudtak lefogyni.

de ahogy norbi megszületett, és később elkezdte hirdetni az "igét" emberek milliárdjai fogytak le 30-40-50-60 kilókat pár hónap alatt.

köszönjük norbi, nélküled és a mű ételeid nélkül nem is tudom hol tartana ez a mai egészségtelen világ...

2015. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!