Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbi szerint vigyünk utazásra...

Norbi szerint vigyünk utazásra update kaját (ahogy ő is mindig visz és természetesen megkövezi azokat, akik esznek egy cukros müzlit), mert mindenhol cukorral bombáznak. Tényleg?

Figyelt kérdés

[link]


:D:D:D


2015. júl. 25. 10:40
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Az ominózus videó.


[link]


Imádom Norbit és hogy mindig sikerül meghazudtolnia magát és iszonyat bénának lenni.

2015. júl. 25. 10:43
 2/20 anonim válasza:
100%
Norbi szerint ̶ ̶a̶z̶ ̶e̶m̶b̶e̶r̶e̶k̶ ̶h̶e̶l̶y̶e̶t̶t̶ ̶a̶ ̶b̶a̶n̶k̶s̶z̶á̶m̶l̶á̶j̶á̶n̶a̶k̶ ̶k̶e̶l̶l̶e̶n̶e̶ ̶s̶ú̶l̶y̶o̶s̶a̶n̶ ̶e̶l̶h̶í̶z̶n̶i̶a̶, mindenki gyökér aki nem update-et eszik, az elhízásuk pedig le van szarva, az csak duma ahhoz hogy megvegyék a termékeit.
2015. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nagyon "cuki".


Szerintem ignorálnia kéne a Facebookot is, hiszen az alapítója "Cukorhegy" Márk és hát ezt nem tudom hogyan tudja összeegyeztetni.

2015. júl. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
A fantasztikusan egészséges menüjéből rengeteg fontos tápanyag hiányzik,mert ő ezt így találta ki a kényszerbeteg elképzeléseivel és jó marketingszöveget írt hozzá. Szerintem még ő sem gondolta,hogy országszerte ennyi irányítható birka lesz,aki vakon követi. Tele vannak viszont az ételei olyan mesterséges anyagokkal,amik mérgezik a szervezetet. Feltűnt,hogy minden videóban,fényképen 3 réteg smink van rajta mégis úgy néz ki,mint egy haldokló? Ő nem azért sovány,mert olyan jó módszerei vannak,hanem mert beteg... Nyilván nem kell cukrot cukorral zabálni,de ne higgyük már azt,hogy csak az az egészséges,ami hasznot hoz az ő zsebébe.
2015. júl. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Borzadály, ahogy kinéz Norbi.

A felesége jó formában van, de Norbi nagyon öregszik.

2015. júl. 25. 11:18
 6/20 A kérdező kommentje:

Felháborít egyébként az, hogy ökörnek nézik az embert. Nem engem, csak azt az 1 milliót, aki követi őket...

Ők szerintem életbe nem eszik ezeket a hulladék ételeket, amiket eladnak a boltban.

2015. júl. 25. 11:19
 7/20 A kérdező kommentje:
Réka pedig nagoyn el lehet hanyagolva, mert naponta 20 percenként posztolgat képeket. Mondjuk imádom olvasgatni az oldalukat az agymosottak írásáról illetve azoktól is akik durván megmondják a frankot. :D
2015. júl. 25. 11:24
 8/20 anonim ***** válasza:
41%
A legtöbb emberből mondjuk csak az irigység beszél a facebook oldalukon. Norbiék családja egy boldog család. Tény, hogy Norbi nem egy szép ember, de az biztos, hogy jobb formában van, mint a legtöbb korabeli férfi. Nem vagyok update hívő, nem is tartom feltétlenül jónak a módszert, ártani viszont bizonyítottan nem árt. Ha valaki hisz benne, inkább ebben higgyen, mint a zabáljunk hamburgert pizzával, mert az ember hájasan is lehet szép, van, akinek ez tetszik elvben. Ha nekik ez jön be, van rá pénzük, hát csinálják. Neked miért fáj ez az egész?:) Megpróbáltad és nem jött be? Esetleg elhízott vagy és még meg sem próbáltad? Mert, ha egy egészséges testalkatú, életvitelű ember vagy, akkor minek foglalkozol vele? Had csinálják, ha ők ettől boldogok, te tudod mi a normális, élj úgy, de másokkal ne legyél rossz indulatú, csak mert másban hisznek. Majd rájönnek maguk is mi a fölösleges pénzkidobás. Olyan ez, mint a homeopátia. Amíg nem az életben maradáshoz szükséges gyógyszereket helyettesítik, addig hol érdekeljen, hogy valaki a bőrgombáját a Berlini nagyfal egyik darabjából készült elixírrel akarja kezelni. Ha valaki Norbi lisztet akar enni vízzel csinálja.
2015. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már jobb formában, ember?! Szívbeteg a pali.
2015. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Valóban szívbeteg csak, hogy A szívbillentyű zavara veleszületett betegség, a későbbi orvosi ellátása pedig műtéti felülfertőződés miatt volt. Arról nem hinném, hogy az életmódja tehet. Valószínűleg nem updatezett már az anyaméhben. A "jó formában van"-t pedig nem a szívére értettem, hanem az egyéb fizikumára. Sajnos így is tény, hogy a vele egyidős férfiak erős többsége nem lenne képes akár fele akkora teljesítményt sem felmutatni fizikai terhelés alatt, mint Norbi. Gyűlölködni úgy, hogy nem ismersz valakit mindig sokkal könnyebb, mint elismerni, ha valamiben valóban jobb, de ez a menő, ettől érzi jobbnak magát egy csomó ember. Nevessünk másokon, ócsároljuk őket, mert az jó közösségi buli. A facebook oldalán kommentáltad már valamelyik képét? Mert az is menő. Főleg, ha a gyerekeid szidod vagy Rékát. Visszatérve az őt érintő megjegyzésre, tényleg sok képet oszt meg, de egyrészt vannak rajongóik, őket érdekli, másrészt sok élménye van, amit érdemes megosztani. Ha nekem lenne rá pénzem, hogy utazgassak én is több utazós képet raknék fel, mert szép emlékek, ha nekem lenne ilyen alakom, én is több képet raknék fel magamról, mert van mire büszkének lenni és végső soron, ha ismert ember lennék, akkor még inkább több képet raknék fel, mert a rajongók várják őket. Ez nekünk "hétköznapi" embereknek talán soknak tűnik, de azt állítani, hogy azért mert nem foglalkozik vele a férje szintén nevetséges.
2015. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!