Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Párom egyszerűen nem érti...

Párom egyszerűen nem érti meg, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Update szerint táplálkozom,illetve próbálok odafigyelni.Már fogytam 5 kilót,még hátra van 10-12.A párom meg egyszerűen nem érti meg,hogy koplalással nem,lehet fogyni,sem krumplistésztával.Szerinte ha nem eszek,úgy fogok lefogyni.És semmi nem hat rá.Hónap végére nem sok pénz marad,és egyszerűen nem tudok kétfele főzni,mert nincs rávaló.Ha az ő kívánságát teljesítem,én éhen maradok.Ha az enyémet,akkor éppen megeszi,de nem laktatja,mást is kell főzni.Pl.most összevesztünk,mert akartam venni egy karfiolt,darált húst pörköltösen,aztán sütőben,összesütve.Szerinte az nagyon drága,vegyünk inkább krumplit,szalonnát,kolbászt és csináljak paprikás krumplit.Mert az nem drága.De persze mellé a kenyeret,savanyúságot elfelejti,mert neki az is kell mellé.Így szerintem az sokkal drágább.Egyszerűen már megőrülök az ellentétes étkezési szokásoktól.Ő nem tud főzni,tehát a külön főzés nem opció.Mégis mit tehetek?

#főzés #veszekedés #pénz #update #ellentétes étkezés
2015. júl. 29. 09:01
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

mindenki vegye meg saját magának a kaját. ilyen egyszerű

ha ő paprikás krumplit akar vegye meg a hozzávalókat. ha te update kajákat eszel akkor azt vedd meg magadnak

2015. júl. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Vegyetek magatoknak külön kaját, a saját pénzetekből.

Vagy egyszer ő válasszon kaját, egyszer te, felváltva, így mindenkinek teljesül a kívánsága.

2015. júl. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De hiába vesszük külön,nekem kell az övét is megfőzni,mert ő nem tud főzni egyáltalán.
2015. júl. 29. 10:17
 4/16 anonim ***** válasza:
Akkor főzz egy nagyobb adagot, és akkor eheti 3 napig a kedvencét. Nem kell mindennap főzni.
2015. júl. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A párod vagy nagyon hülye, vagy önző. Szerintem utóbbi, mert még egy hülye ember tudja, hogy a koplalás alapjáraton egészségtelen.


Elvárja, hogy fogyj de úgy, hogy neki főzz a paprikás krumplit, te meg koplalj. Szép, mondhatom gyönyörű.


Annyit kérdeznék hány kiló vagy, hogy fogynod kell? Eheted egyébként azt, amit ő, csak akkor mozogj nagyon sokat.

2015. júl. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem várja el,sosem cseszeget,én nem érzem így jól magam.De szerinte ne egyek annyit,és akkor lemegy.158 centi vagyok,most 60 kiló,65 voltam.Nem is súllyal van nagy bajom,csak alacsony vagyok,és löttyedt,gyenge,jobban meglátszik rajtam.De most sikerült kompromisszumot kötni,a rakott karfiolszerűséget kettévettem,az ő felébe tettem rizset,így már csendben van.Igen,önző,de én is az vagyok.
2015. júl. 29. 11:15
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor inkább többet kellene mozognod. Egyél normálisan és menj el futni, de semmiképp ne koplalj.
2015. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne koplalj, de azért az adagokra is oda kell figyelni. Persze nem mindegy, hogy mit eszel, de az is nagyon fontos, hogy mennyit. A magasságodhoz képest nagyon sok a 60 kg. Ehhez azért elég nagy mennyiséget kell enni. Szóval talán a barátodnak is igaza van abban, hogy egyél kevesebbet. (Persze nem mindegy, hogy mit, és semmiképpen sem egyenlő a kevesebb kaja a koplalással.)
2015. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Hogy lenne már _nagyon_ sok a 60 kiló a 158 centihez? Betegek vagytok. Pár kilót éppen fogyhat, ha akar, de ettől még nincs elhízva, nem túlsúlyos.
2015. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%
Magamból indultam ki, én 176 cm vagyok, most 65 kg és már látszik egy kis felesleg. 60-62 kg-san vagyok ideális. Akkor egy 158 cm-s 60 kg-osan biztosan sok.
2015. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!