Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Par kilót felszedtem. A...

Par kilót felszedtem. A nagylanyom kicsit tobbet 17 eves. Lovagol. Heti 2x. Aerobic. Heti 1x. Atternek a teljeskiorlesu dolgokra. De mivel segíthetek meg?

Figyelt kérdés
Esetleg milyen itthon hasznalhato sport eszközt erdemes venni?
2015. szept. 24. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Először megkérdezném a nagylánytól, hogy tényleg lovagolni jár-e, és mióta szed fogamzásgátlót.

A teljes kiőrlésű kenyértől nem fogtok lefogyni, heti egy aerobictól se. Járjatok inkább futni reggelenként vagy esténként.

2015. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%

A lovaglás igazábol nem a lovasnak sport hanem lónak.

heti 1erobik pedig halottnak a csók.

a teljes kiörlés pedig jó a gyomornak.

de fogyni ettöl nemlehet.

sport kell legalåbb heti3x2óra futás,kitörés,felülés,stb...videok youtube on.

2015. szept. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
-egyetek sokkal kevesebbet mint eddig,és tuti ,hogy ti is lefogytok,
2015. szept. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

2es, fogadok, hogy még életedben nem ültél lovon:Ddddddddddddddd

Pedig bölcs maradtál volna,.."- tartja a mondás, sebaj.

Kérdezőnek válaszolván én az aerobic helyett csinálnék inkább valami mást, hacsak nem hobbi, hanem a fogyás lenne vele a cél. Otthoni kiegészítőnek kézisúlyzót ajánlanék például, az talán nem terheli annyira a pénztárcàt.

2015. szept. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
18%

Pedig igaza van, kedves nagyon "okos" előző!


Fussál inkább! Ennyi pénz ráköltelni arra az állatkínzó "sportra"...


A teljes kiörlésűt se vágod szerintem! Ugyanaz mintha sima fehér lisztet ennél korpával meg csírával. Nagyrésze ugyanúgy fehérliszt! Csak a plusz miatt nem annyira rántja fel a vércukrot. Kevesebbet kell enni!


Felnőtt emberek ennyi ésszel szabadlábon.. Update módszer. Az aztán kategória. Most látom...

2015. szept. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyetek ezentúl sok zöldséget, ne használj a sütéshez olajat, helyettesítsd vízzel a zsíradékot, fogyasszatok sok fehér húst, halat. Ne egyetek péksütiket, chipszet, fekete csoki max napi 1-2 kocka, a kenyeret szerintem felejtsd el, ha nagyon muszály akkor persze mértékkel ehetsz belőle (a héját vágd le). Jó zsírégető sport a biciklizés, úszás, futás, lovaglás, tempós séta... Hajrá!
2015. szept. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#6: Írtál jókatr, de ebből nem derül ki, hogy akkor mivel lakjanak jól szegények... Valami szénhidrátos vagy zsíros étel azért kell, egészséges mértékű húsból és zöldségből nem jön elég kalória.


Többet leírták már, hogy alapvetően kevesebbet kell enni, a teljes kiőrlésű nem ér sokat, kivéve, ha jobban laktat vagy rosszabb ízű s amiatt kevesebbet eszik az ember... Oké, a lassabb felszívódás jól jöhet, de önmagában kevés és sokkal jobb akkor már elhagyni a glutént. Persze idáig nem mindenki megy el, nembaj, fogyni lehet kenyérrel is, max. nehezebb, bár az is nagy lépés, ha csökken a bevitt mennyiség.

2015. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
attol hogy a tészta teljeskiorlesu lisztbol keszul meg nem fogyokuras, csak egeszsegesebb talan..bar kitudja mer a pekarukban kitudja mennyi zsiradek is van..nem vagyok pék nem értek hozza ezert nem is eszek olyan etelt amit nem magamnak keszitek el..amugy meg barmit lehet enni csak mertekkel, tobb kaloriat egess el egy nap mint amit beviszel a szervezetbe..nekem elliptikus trénerem es szobabicajom van és teljes mertekben megvagyok veluk elegedve plusz sulyzoim is vannak..de mellette piloxing videokra edzek is..aprilistol figyelek oda magamra es lement idaig 24kg a 104kbol..tehat hajraa
2015. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2015. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

lovagoltam 2x is.

de nézzűk úgy,hogy:a ló fut és cipel téged. te pedig nem hiszem hogy olyan marhára meg izmosodsz tőlle,max combra,Jaja zsokék is picik könnyüek,vékonyak stb csak ők kb.így születnek,vagy tenyésztik őket,vagy mitomén.De biztos nem fogyás céljából sportolnak.

2015. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!