Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha a kalóriaszámlálón kb 700...

Ha a kalóriaszámlálón kb 700 kcal-al többet adtam le, mint felszedtem akkor azzal lehet fogyni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 10. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt így nem teljesen értem. Még ha azt írnád, hogy többet becsülsz kalóriaégetésre, mint amennyit bevittél...

Fogyni kalóriadeficittel lehet. Ha tartósan az van, akkor elvileg fogynod kell. Persze trükkös tud lenni annak megbecsülése, hogy mennyit használsz. A bevitel még viszonylag kiszámolható, nem egész pontosan persze, de nem is kell, hisz a másik oldal az, amelyiket nem igazán lehet. De ez sem baj, csinálni kell tartósan és változtatni, ha nem jön be, örülni és folytatni, ha igen.

2015. máj. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy mennyi kalóriát 'adtál le' ?


Az tök mindegy, hogy a kalóriaszámlálón kb. mennyit adtál le, a valóságban bevitt és felhasznált energiamennyiség a lényeges. Ebből a bevitt mennyiséget lehet valamekkora pontossággal követni, a felhasználtról nem sok fogalmunk lehet, bár létezik rá mérés.

2015. máj. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ha ez a napi deficited, akkor átlag 10 dekát fogysz vele naponta, azaz heti 3/4 kilót, teljesen ideális. 1 kg zsír kb. 7000 kcal.
2015. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!