Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Így letudnék fogyni az Updattel?

Így letudnék fogyni az Updattel?

Figyelt kérdés

Ebédre rendelném magamnak az alakform menüt.

A többi étkezésnél pedig odafigyelnék, hogy mit eszek.

Plusz persze a mozgás is ott lenne mellette.

Vagy pedig jobban megéri ha a teljes napi menüt rendelném meg?

Vagy esetleg tudtok már fogyókúrás ebédet amit tudnék rendelni?

Valakinek esetleg így sikerült?


2015. okt. 2. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A teljes napit semmiképpen sem, tele vannak norbi ételei s zénhidráttal, zsírral, kalóriával.
2015. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha, csak ilyen Ápdét kajákat eszel, kimérve amit adnak, akkor persze, hogy fogyni fogsz, kivannak mérve kalóriára, deficitesre. így ha valaki tényleg betartja tud tőle fogyni, de jellemzően kövérebb emberek mivel egy 60KG-s nő eszik ilyen kajákat nem tudom de kb egy napi ápdét kaja olyan 1500kcal lehet, nem tudom mit adnak, nem olvastam utána, de gondolom ez lehet a dolog nyitja meg, hogy "ch csökkentet" kajákat adnak. Amúgy szerintem egyszerűbb ha magad állítod össze a kajákat.
2015. okt. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szénhidrátcsökkentet, zsírral turbózott ..norbi szerint amúgy se létezik kalória, így azt nem is mérik. csak a dekás fejadagot
2015. okt. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Maga Norbi i azt írta, hogy kezdetben nem jó, ha rendeled a kaját, mert akkor fejben még nem állsz át.

Nézd meg mindennek a szénhidráttartalmát amit megeszel (még a tejét, ketchupét is!) és próbálj meg összeállítani magadtól egy étkezési tervet. Nekem több ismerősöm is van aki ezzel a módszerrel fogyott, van aki -30 kilónál jár. Én még csak pár napja kezdtem, de érzem a javulást. Korábban a kalóriát néztem, a szénhidrátfogyasztásom magas volt és azon kaptam magam, hogy délutánra még a fél hűtőt felfaltam. Most annyit eszek amennyit kellene, jól vagyok lakva, nem éhezve, nem túlzabálva.

2015. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ez pénzkidobás. Figyelj oda a Norbi kajái nélkül, hogy miket eszel, mennyit és mikor.
2015. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!