Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Letudnek fogyni megint 15...

Letudnek fogyni megint 15 kilot igy 1 honap alatt?

Figyelt kérdés

2 eve lefogytam 67rol 50-re ugy hogy alig ettem... Szerintem anorexias is lettem mert nem mertem enni soha.

Most is 67 vagyok megint de nem a jojo miatt vagy hogy hivjak hanem mert elkezdtem zabalni...

1 eve meg csak 58 voltam

Ugyanigy letudok fogyni 1 honap alatt 10 kilot??

19/L


2015. jan. 2. 11:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg igen, ugyan úgy letudnál.


De nem kell mindent megcsinálni amit meg tudnánk csinálni.


Azon gondolkodtál már, hogy hány éven át akarsz ekkora súlyváltást csinálni? Azon gondolkodtál már, hogy ez vajon mennyire jó? Mármint, hosszú távon mennyire jó, ha ez esetleg számít neked (nem tudom, pl. nem mindenkinek számít mert sokan úgyis öngyilkosak lesznek 30 éves koruk előtt, úgyhogy az egészségük nem elsődleges)

2015. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem gondolod hogy ha visszahiztal inkább egy ÉLETMÓD VÁLTÁST kellene csinálnod?
2015. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem nem gondolom

Mert nen csak ugy hopp visszahiztam a nagy semmitol.Mert ilyen nincs..szerintem semmilyen jojo effektus nincs..

Attol hizol hogy zabalsz

A Tobbi kifogas

2015. jan. 2. 12:46
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha ócska kajákot zabálsz.
2015. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én nem tudom elképzelni, hogy egy hónap alatt 15 kg-t lehet fogyni, még koplalással sem. Ez nagyon durva. Örülj neki, hogy 2 éve nem lett semmi maradandó bajod, és többet nem próbálkozz ilyesmivel.

15 kg-t normális étkezéssel, rendszeres mozgással le lehet adni fél év alatt. Nem kell szenvedni, nem veszélyes, egészséges és tartós. Szerintem ennek sokkal több értelme van, mint 1-2 évente felhízlalni és sanyargatni magas.

2015. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Lehetséges, de őrültség!!! Ugyanúgy zsírosmaradsz, és a testzsírszázalékod még emelkedni is fog, illetve az alakod sem az lesz amit akarsz.

Viszont ez jojo. :) Nem alakítottál ki új életmódot, hanem csak koplaltál, és szép lassan vissza tértél a régi, egészségtelen életmódhoz.

Ha le akarsz fogyni, akkor kezdjel sportolni, és egészségesen táplálkozni, egyszerűnek tűnik, de nem az! Vagy sanyargasd magad egy hónapig, aztán hízz vissza... tanulj a hibádból! :)

sok sikert

2015. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem ez nem jojo :) azert csak jobban tudom mar ne is haragudj :)

A semmitol csak ugy nem hizol meg. A testzsirszazalekom is normalis volt mert az orvos merte :) nem zsir volt rajtam..nagyon jo alakom volt.

Most szedem a zold kave kapszulat ,es kevesebbet eszem.Persze errol is terjengenek rossz hirek,meg hogy "jaaj en hiztam tole" stb..persze :) ha nagy zabalas utan bekapod azt az egy szen kis kapszulat,persze hogy nem hat :D csakhat mindenki azt mondja hogy "hat en nem eszem sokat,en nagyon keveset eszem megis hizok,nem er semmit ne vedd meg." :) dehat majd kitapasztalom :)

2015. jan. 2. 14:03
 8/16 anonim ***** válasza:

Hogyan mértek testzsírt?


Klorogénsav nem káros, csak nem is hasznos.


Még mindig azon múlik, hogy mit eszel. Gabonáktól, tejtől elhízik az ember, hát ez van.

2015. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Azert ne haragudj az orvos tud testzsir szazalekot merni

Egyebkent a bort csipte ossze es ugy szamolta ki.En nem ertek hozza de szerinte tikeletes volt...

2015. jan. 2. 14:13
 10/16 anonim ***** válasza:

Az orvosok meglepően kevés dolgot tudnak (jól).


Most éppen jó, ez nem rossz módszer.. a bőr alatti zsír vizsgálatára. A szervi szervek körüli zsírról mondjuk semmit nem árul el.

2015. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!