Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Valaki csatlakozna? Most kezdtem.

Valakyyy kérdése:

Valaki csatlakozna? Most kezdtem.

Figyelt kérdés

Sziasztok,most keztem lassan 2 hete az updateot. Azt vallom,sokkal könnyebb ha van valaki melletted aki hasonló gonddal küzd,vagy hasonló célért harcol. Ha neked is fontos ez, írj nekem privátban.

Megoszthatjuk egymással tapasztalatainkat,ötletelhetünk,és persze segíthetjük egymást.



2015. okt. 3. 17:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Senki nem fogyózik? :( Vagy senkinek nincs szüksége beszélgető partnerre?
2015. okt. 11. 10:20
 2/4 Nagilum válasza:

Az update átverés, csalás, hülyeségadó, stb. Hagyjad. A legjobban bevált kombó nekem eddig a 160 grammos szénhidrát diéta plusz Fegyencedzés vagy Bear Grylls edzésterve, attól függően, mit bírsz.

[link]

2015. okt. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sokan lehúzzák.. Tisztában vagyok vele, hogy önmagától semmi sem működik. Ám közel egy hónap alatt fogytam 6 kilót... Nekem ez elég bizonyíték, amellett hogy nem kell salátán élnem. Köszönöm a hozzászólásod. :)

Ui.: a fegyencedzés klassz, ismerem ;)

2015. okt. 22. 07:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én is :) Ki mit reggelizik ?
2015. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!