Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Három hete kezdtem el az...

Három hete kezdtem el az Update módszerrel étkezni, és nem tudom miért álltam meg a fogyásban? Eddig lement 6 kg, de aztán egyik napról a másikra visszajött 1.5kg és nem megy tovább. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden nap tornázom,és sokat sétálok.Sajnos elég nagy a súlyom.168 magas és 114kg.Már 5 éve próbálok lefogyni,de eddig pont ilyenek miatt hagytam abba,mert megálltam a fogyásban.Most szeretném véghez vinni ,és lefogyni végre.Azt hallottam akinek ilyen nagy a súlya annak az első 10kg gyorsan lemegy,de nekem nem nagyon akaródzik lemenni.Reggelire tojást eszem puffasztott hamlettel,ebédre sült húst salival,vacsira saláta hallal,vagy csak sajttal.Citromos vizet,teát iszom,és édesítővel ízesítem.Nem tudom miért áll meg a fogyás,és mivel lehet újra beindítani?
2015. jan. 27. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
HA nő vagy előfordulhat, hogy hamarosan meg fog jönni, ami miatt vizet tart vissza a szervezeted.
2015. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szia.

Minden fogyokuranal azt azert tudni kell hogy van egy bizonyos idoszak a fogyasi szakaszban mikor nem latszik hogy fogysz,de nem kell megilyedni csak a testednek is kell ido hogy felfrissuljon.Barmit teszel onmagaddal erzelmileg fizikailag a testedben kemiai folyamatok zajlanak le amihez ido kell hogy a szervezeted felfogja h mi tortenik most.3-4 hetente megallhat a fogyasod akar 2-3 hetre is de ne ilyedj meg ez igy termeszetes.mozogj sokat es meglesz az eredmenye

2015. jan. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most megint jött rám tegnap óta 30 dkg. és eléggé fáj a hasam is,de nem fog megjönni,hanem most ovulációs ciklusban vagyok,és ilyenkor mindig úgy fáj a hasam mint ha ki akarna szakadni a helyéről.Érdekes mert amikor meg van akkor nem is fáj a hasam,nálam ez ilyen.Lehet akkor ezért nem mennek le a kg.-ok.Asszem jobb lesz ha nem mérem magam egy hétig,mert csak idegesít engem.Folytatom tovább amit elkezdtem ,és remélem tényleg meg lesz az eredménye.Köszi a válaszokat.
2015. jan. 28. 09:33
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem is ez a negyedik hetem,és most már négy napja nem fogytam semmit

reggel már tiszta ideg voltam emiatt.De aztán megembereltem magam,és elhatároztam,hogy nem adom fel.

én nem updatezek,hanem kalóriát számlálok,és a szénhidrátot csökkentettem

1500-at eszek naponta.nekem nagy a súlyfelesleg,30-35 kg.eddig 5,5 kg ment le,de az övemet már kettővel kellett beljebb venni a nadrágomon.

kitartást neked is

ja és nekem egy hete múlt el a menstruációm,tehát nem amiatt állt meg

2015. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt ajánlom ne mérd magad naponta, az 1-2 kilós változások külömben is történnek a nap folyamán, víz, kaja bevitel maitt stb.

Aztán meg a fogyás nem 1-2 nap alatt zajlik le, hiszen a hízás sem 2 hét alatt történt. Az ilyen dolgokhoz idő kell, de ha kitartó vagy, és betartod a diétád akkor lesz változás. Tedd el a mérleget, és max 1-2 hetente vedd elő... a változást amúgy is látni, érezni fogod.

2015. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem lement 31kg/1 év 1 hónap alatt, némi kitartás, sportolás, és át kellett variálni a kaját kissé. Ilyent sürgősen felejts el, h egy uborkát eszel egy nap, mert semmi értelme, a kaja amit leírtál az jó. A tartós fogyáshoz hosszútávú terv kell, amit lehet tartani is, és nem nem kell egy nap 6x enni roston csirkemellet salátával sem. Az első 10es szinte azonnal lement nekem, utána viszont sokszor rekedtem meg,de mindig átbillentem rajta. Még egy 10-est szeretnék leadni, de egész emberi formát kezdek lassan ölteni. Kitartás! Üdv: 26/F
2015. febr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi az, hogy "jött rám 30 dkg" az 3 deci víz. Elég lenne, ha hetente mérnéd magad, mert így csak felidegesít, ha esetleg többet mutat.
2015. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!