Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Harmadik babám most lesz 10...

Harmadik babám most lesz 10 hónapos. Én több mint 110 kg voltam a végére. Nagyon vizesedtem, meg híztam is. Múlthét szombaton kezdtem el Rubint Réka Add Önmagad dvd-re tornázni, és diétázok is. Jó ez a testmozgás vagy több kell? Jelenleg 100 kg vok.

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz.
2013. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elég, jó lesz... 2 naponta csináld és minimum 40 percet!!! Ha nagyon nem bírod (alig kapsz levegőt, stb), akkor megállhatsz picit, nehogy valami bajod legyen. Ha mindent betartasz, úgy, ahogy az elő van írva, 1000%, hogy elkezdesz fogyni! Én is nemrég kezdtem (2 hete) Rubint Rékázni és diétázni. 2 hét alatt sokat alakultam! Máskor 1-2 hónap kellett ennyi alakuláshoz... :)

KITARTÁS!! :)

2013. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kÖSZI KEDVES UTOLSÓ,TE ,HOGY DIÉTÁZOL,mert én most a Béres Alexandra 3 hetes kúráját csinálom.De ha vége ,akkor kezdek a Norbi félét.
2013. jan. 20. 16:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egésznek a lényege, hogy felejtsd el a cukrot. Gyakorlatilag SEMMIT se fogyassz, amiben cukor van! Ez vonatkozik a folyadékra is (üdítőitalok). A szénsavas víz sem jó, kizárólag mentes vizet ihatsz, abból is minimum másfél litert egy nap. Ezek "kitalált" élelmiszerek!! Csökkentett szénhidráttartalmú ételeket fogyassz, azt is csak délelőtt. Kis szénhidrát kell a szervezetnek, hisz abból kap energiát, máskülönben "megijed" és raktározni fog (vagy rögtön visszahízol, ha teljesen megvonod magadtól, majd egyszer jól bekajálsz), ráadásul egy cseppnyi energiád sem lesz, fáradt leszel, fejfájás fog gyötörni és betegnek érzed majd magad. Ha a pénztárcád engedi, fogyassz update1 termékeket, melyek szénhidráttartalma 95%-al csökkentett! Ha ezt nem engedheted meg magadnak sincs gond, egyszerűen csak figyelj oda arra, hogy mit eszel, táplálkozz tudatosan! Ha ezt kicsit bonyolultnak érzed betartani, esetleg fejből nem tudnád mit szabad és mit nem, akkor mondok egy egyszerű dolgot: ha ránézel egy ételre, mindig gondold át, hogy ezt vajon ehette-e az ősember, avagy "modern" étel (kivétel az update1 termékek!! abból akármit ehetsz)... Amit ehetett az ősember, azt bátran eheted te is. Sovány húsok, hal, zöldség, gyümölcs (krumplit módjával - semmiképp sem sültkrumplit, hanem csak főttet, viszont burgonyához nem ehetsz kis szénhidrátot sem, csak halat /tehát fehérjét/). Húsból csak főttet, vagy sültet, hisz ha belegondolsz, az ősember nem panírral ette :)))) Tehát ez jusson eszedbe mindig... Tény, hogy elhízott ősember (barlangi rajzok alapján) nem létezett. Az elhízás a nem megfelelő táplálkozás mellékhatásának is nevezhető... Még valami: igaz, az olajos magvak is benne vannak ebben az "ősemberes" témában, de az kivétel, azokat inkább ne! Ennyi röviden :) Ha kérdésed van, írj nyugodtan itt, esetleg üzenetben. Nem vagyok ennek én sem nagy szakértője, de ahhoz képest sokmindent tudok...
2013. jan. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) Irok ha esetleg elakadok vhol.
2013. jan. 23. 15:35
 6/7 anonim ***** válasza:

"Csökkentett szénhidráttartalmú..."

Ez agyrém! Gagyi reklámszöveg! Szerintem a Rubint Rékát is hagyd a fenébe, inkább sétálj nagyokat. És főzzél. A boltban csak az alapanyagokat szerezd be, ne egyél semmi készételt. Minden szalámi, minden sajt, minden ehetőnek kikiáltott bolti termék tele van cukorral. Még a müzlik is, sőt, egyes zabpelyhek is cukrozva vannak.

2013. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért vitatkozol olyannal, aki nem csak hisz benne, hanem konkrétan fogyott is az update1 termékektől? Ha nem jött volna be, csak pénzkidobás, biztosan nem írná azt senki, hogy fudekirály... :) Logikus... Bírom, mikor a tapasztalatlan okoskodik :)))))))
2013. febr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!