Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Milyen fogyókurát csináljak?

Milyen fogyókurát csináljak?

Figyelt kérdés
Már pár napja járok edzeni de le akarok fogyni.Van egy olyan dieta ami ilyenkor lenne jó vagy bármilyen diéta ami jó lenne.
2016. jan. 27. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz, valamilyen szálkásító diéta kell, akármit is csinálsz. Az edzés miatt még jobban megnövekszik a fehérjeigényed, persze csak egy kicsit.
2016. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A legegyszerűbbet és leghatákonyabbat : Ne Zabálj !
2016. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2: Ha az ember mindössze épp elveri az éhét s úgy hízik meg, akkor ez pont hogy inkább lehetetlen, mint egyszerű (velem nem ez volt, én ipari mennyiségekkel híztam évi 1 kilót, de van, aki kis kalóriatöbblettel hízik, s nem pazarol).

Annyi igaz, hogy kalóriadeficit kell, de a visszafogott, súlytartó táplálkozás sem jó, mert azzal sem fogy az ember.

2016. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lajcsi fitnessz..


Napi max 2 óra alvás és max egyszeri étkezés 4 hónap alatt - 15 kiló!

2016. jan. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legtutibb fogyókúra módszer bizony a mozgás. Futás, kardió rendes terembe és a szabadba illetve az étkezési rend gyökeres átalakítása hosszú távra. Aki nem ezt mondja az vagy hülye a témához vagy érdeke fűződik hozzá hogy ne ezt mondja. De ha csak a tiszta eredmény érdekel, akkor ezt a választ fogadd meg, ingyen van és a legtöbbet ér, nem azért mert én mondom hanem mert ez az egyenes út a célodhoz.
2016. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!