Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Jó a Norbi update diéta?

Jó a Norbi update diéta?

Figyelt kérdés
Muszáj a diéta alatt csak 1-es kódú ételeket enni? A kenyérről nagyon nehezen tudok lemondani,magában virsli vagy tojás, éhes maradok. Olyanok válaszát várom, akik kipróbálták.
2010. márc. 28. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én két hétig bírtam, amikor is rám erőltettek egy (házi) pizzaszeletet (ez volt a családnak a vacsora). HIába mondtam, hogy jól néz ki, de köszönöm nem, nektek jó étvágyat, jött: "naaaa, egyél már, csak egy szeletet, attól még nem lesz semmi bajod"

Úgyhogy ezen bukott meg nálam, de egyébként én ettem fehér kenyeret, de csak reggelire egy szeletet.

Ha este tojást ettem, vagy virslit (nekem magában is elég volt), de hamlettet, vagy abonettet, vagy norbinak is van ilyen hungarocell féle rizse(1-es kód), azt ettem.


Azóta pedig még nem vettem rá magam, hogy megint kikeresgessem a kódokat, de majd lehet, hogy most megint ráállok.

2010. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Én próbáltam, de nem igazán jött be. Nem tudtam tartani.

Inkább mindent megettem a lisztes/cukros ételeken, rizsen és burgonyán kívül -akkor ,amikor kedvem tartotta és nem kellett állandóan a táblázatot figyelni.

Kenyér nélkül ki lehet bírni,helyette pl kovászos uborkát, savanyúságot,zöldséget ehetsz.

2010. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 hónap alatt adtam le 15 kg-ot,kb. két évig tartottam,de amint férjhez mentem és nincs kedvem külön főzni már feljött 10 kg.De elhatároztam hogy megint belekezdek.Illetve nem eszem lisztet és cukrot.
2010. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 hónap alatt fogytam vele kb. 20 kg-ot. Én mondjuk kibírtam, és szinte csak 1-ket ettem. Főleg az első hónapban vettem nagyon szigorúan. Furcsa, mert előtte én is kenyeres voltam, aztán szép lassan leszoktam róla, és nem is hiányzik még most sem. Max. nagyon ritkán, ha találok valami finom magvas kenyeret, akkor reggelire eszek belőle.

Nem kell egyfolytában csak virslit meg tojást enni. Rengeteg kaja van, ami nem hízlal, és telít. Az elején én is csak virslit meg tojást ettem, aztán kb. két hónap múlva, már a nevétől is hányingerem van. Akkor kezdtem el salátákat, roston sült sovány húsokat enni.

Ja és hát a sport. Heti 3-4-szer edzettem másfél órát. Az elején főleg kardió edzéseket csináltam, utána már kis súlyokkal súlyzóztam is.

2010. márc. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hát én ma letöltöttem néhány táblázatot, és ma kezdem. Azért, hogy ne bukjak bele, inkább csak a hármast kódú ételeket hagyom ki, persze az idő korlátozásokat betartom. Jó, hogy a tej egyes, mert bögrével telít valamennyire.Meg vettem egy csomag hamlettet is, azt este is ehetem mert egyes.Reggel például egy bögre tejeskávét ittam, két szelet súlybarát korpás kenyérrel (ez kettes ugye?)és kis sajttal.

Akik írták hogy újra elkezdenék, nincs kedvetek egy fórumot csinálni, és ott megbeszélhetnénk, kinek, hogyan megy, stb. Meg találtam klassz 1-es és 2-es kódú süti és egyéb recepteket is. Jön a nyár, kéne a csini alak.Egyébként egy szelet pizza miatt még nem kell feladni, csak másnap újra vissza állni. Norbi is evett "rendesen" egy hétig a hal a tortán-ban.

2010. márc. 29. 10:49
 6/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Én Rubint Réka Alakreformját csinálom!A télen megjelent Alakreformban edzésprogram és receptek vannak leírva a 18. napnál tartok!Mellette Update!Mondhatok min.1-2 cm ment le mindenhonnan!Mérleg egy hónapig tabu!

Szerintem jó az ötleted én benne lennék!

2011. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Norbi szerint.. a HAMLET HÁRMAS. ABONETT IS!!! DE ZŰRZAVAR AZ EGÉSZ..
2011. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Többször változtak a kódok, s én még az elején próbáltam, kb. 4 éve.


Szerintem, ha csak 1-2-est eszel, s mellette mozogsz, akkor tudod majd tartani.


Sok sikert!

2011. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Emzeeperix ***** válasza:
Én egy hónapja csinálom, és eddig 6 kiló ment le. Fehér kenyeret lehet enni 12-ig. Én mondjuk nem eszem és nem is hiányzik. Norbi tényleg mindig változtatott a kódokon. Nekem az a kódtáblázat jött be eddig leginkább, ami a 2005-ös zsebkönyvben van. Ezt a legújabbat én nem tartom olyan jónak, persze ez az én szubjektív véleményem. Maga a módszer mindenképpen hatásos, úgy is, ha az ember eszik délelőttönként 2-es kódú ételeket, néha 3-asokat is.
2011. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hosszutavon tönkreteszed az egeszseged es szepen visszahizol mindent, ha abbahagyod.
2017. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!