Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Tényleg működik az update...

Tényleg működik az update diéta? Mi legyen az uzsonna vagy a vacsora? Mert ezzel vagyok gondban. Van bevált receptetek/ötletetek vacsira?

Figyelt kérdés

Sajnos van rajtam igen sok - legalább 15-17 kiló túlsúly - és szeretnék lefogyni. Szülés után híztam meg nagyon. :(

Szóval, az Update mellett döntöttem, mert számomra az a kivitelezhető. Nem szeretnék 1 hónap alatt lefogyni, kb. 1 évet tűztem ki magamnak. Azért karácsonyig jó lenne kicsit fogyni, mert ott azért tuti fogok engedni a szigorból.


Délig elvileg mindent lehet, én reggel tejeskávézni szoktam és 11 körül ebédelek egy átlagos adag ételt, amit főztem a családnak. 3-ig szoktam enni még 2 szelet abonettet valami felvágottal és zöldséggel. Vacsira tojás, virsli.... Itt még ötletszegény vagyok.

Működhet? Lefogyhatok így?

Időm sportolni nem nagyon van, mikor a gyerekek alszanak felpattanok a szobabiciklire, de nem mindig van erre energiám.


2010. nov. 10. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont tegnap volt egy ilyen kérdés. Olvasd el, nem szeretném újra leírni. :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__12..

2010. nov. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor nem igazán jó amit kitaláltam, mert ott azért az ebéd 3-as kód, mégha nem is olyan sok. Mondjuk csokit meg édességet nem eszem.
2010. nov. 10. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg, vagy könyvtárból kölcsönözd ki a Norbi Titok 2 könyvet. Nézd meg mik tartoznak az 1-es és a 2-es kódba, azokat edd, amihez éppen kedved van. 1-es kódút egésznap ehetsz, 2est csak 3ig és mértékkel. Én a helyedben nem ennék 3asat, amíg le nem fogyok, utána mértékkel lehet.
2010. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a Titok 1-et olvastam, abba is van táblázat meg minden, szóval mindegy.

Nem jó, hogy nem reggelizel. Nem azon van a lényeg, hogy tömjél magadba reggel 3-as kódú kajákat, hanem hogy kell reggeli, ebéd, vacsora - így működik az anyagcsere. Reggelire megeheted az abonettet felvágottal, nem baj, ha 1-es kód lenne (asszem 1-es, de lehet, hogy 2-es, nem emlékszem, mert én azt sose ettem, utálom az abonettet). Ebéd 2-es, 3-ig. Nem véletlenül 2-es, lényeges, hogy a szénhidrátot hogy osztod el egy nap. A családnak sem fog megártani, ha kicsit egészségesebben főzöl. Vacsi bármi lehet, ami fehérje zöldséggel. Hús, felvágott, zöldség. Főzve, párolva, nyersen. Tojás is jó. Én általában görög salátát ettem, hússal, virslivel, rántottával, főtt tojással, sonkacsíkokkal, sajtdarabokkal.


Amúgy tényleg hatékony módszer. Én 3-as dolgokat mondjuk ritkán ettem, hiába lehet reggel sült krumplit enni, nekem nem volt kedvem 1 órával korábban kelni, inkább egyáltalán nem ettem. :) Szóval 1-2-es kajákkal, amiket hagyományos alapanyagból készítettem (semmi light meg update jó drágán), sport nélkül 7 kilót fogytam, és még csaltam is: édesítő helyett gyüm.cukrot használtam, igaz, keveset. (Nem szeretem az édesítőt, nem bízom benne, ráadásul mostanra van egy csomó cikk a neten, hogy az édesítő is hízlal.)

A húgom szoptatás után 15 kilót fogyott, de ő édesítőzött is.


Ha teljesen betartod, szerintem 15 kiló hamarabb is lemehet, de az nagyon jó, hogy nem vagy türelmetlen.

2010. nov. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg működik. Én nem veszek Update kajákat, nem akarom tömni a Norbi zsebét, viszont a módszeréért össze teszem a 2 kezem! -8kg/2hónap sport NÉLKÜL (bevallom arra még nem szántam rá magam) 12kg-t szeretnék még :)
2012. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!