Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Valaki összefoglalna nekem az...

Valaki összefoglalna nekem az Update modszer lenyeget?

Figyelt kérdés
Bevallom nem akarom elkezdeni, a könyvet sem akarom elolvasni ( bar biztos epületes lenne). Igazabol csak az elv erdekelne röviden: Vanna szamozva a kajak, es van amit csak delelött meg csak delutan lehet enni, annyit amennyit gondol a delikvens, vagy ugy, hogy a reggeli mindig egyes, ebed kettes, uzsonna harmas termek es x dolgot lehet csak egy nap?
2016. máj. 3. 09:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
A lényeg,első lépéskén,hogy a tányérodat cseréld kissebbre.
2016. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
35%
Persze, ollózz össze néhány fogyókurás tipped, adj mögé egy brandet és kezdd árulni.
2016. máj. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
*tippet
2016. máj. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Most miert nem lehet normalisan valaszolni? Erdekelne a dolog elve, csak nem ekkora titok.

De akkor kifejtem reszletesen: Norbi allitja, hogy kaloriakat szamolni hülyeseg egyed az updated oszt jo lesz neked. Ha konkretan meg van hatarozva, hogy reggelire ebböl, vacsorara abbol egyet, akkor ertem a müködesi elvet. Ha viszont ugy van, hogy delutan kettöig az update 1-böl amennyi jol esik, akkor nem. Es akkor viszont nagyon erdekelne, hogy miert fogynak az emberek töle.

Biztos a gyk-nk fogok fogyitippeket gyüjteni, hogy felepitsem ra az üzleti birodalmamat, es romlasba döntsem Norbit. :))))

2016. máj. 3. 09:42
 5/25 anonim ***** válasza:
rubint réka oldalán van egy étrend hogy ő mit eszik egy naő, csupa update [link]
2016. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
20%
Na akkor... Egy közeli ismerősöm,eszi a norbi update kajcsikat. Csak azt eszi,rendeli. Hónapok alatt egy grammot nem fogyott. Persze egy vagyont fizetett ki eddig a kajákért. /nem sajnálom,bőven van neki miből/.. Viszont én kalóriát számolok,és mindent eszek ésszel. Mozgok is,és lám kb 7-8 kiló lement. másfél hónap alatt. Persze ha hiszed,ha nem norbira tornázom zömmel.. De a kajáját nem eszem,és azt sem nézem,mit mennyi óráig lehet. Mindent eszek ésszel és grammos mérleggel lemérve kalóriát számolva
2016. máj. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
Norbi update lènyege: minden sza*, csak az update a jó. Pl. A kakaòs csiga évekig tiltólistàn volt, de most hogy mar van Update csiga 380 Ft/db àron, na, az màr egèszsèges, eheted.
2016. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Meg mindig nem ertem az elvet.

Idöpontok szerint lehet enni? Update 1-et mondjuk egesz nap, a 2-t delig vagy hogyan? Es ezekböl barmennyit, vagy csak mondjuk max 3 update 1-et, max 1 adag update 2-t.

Nem ertem, hogy hogyan kontrollalja igy a bevitt tapanyagokat. Mert attol, hogy szenhidratcsökkentett meg nincs vizböl. Ha pedig nincs kontroll mennyisegileg, akkor hogy akar fogyast elerni vele?

Valaki lenne olyan kedves es összefoglalna az elvet? Egyszerüen annyit mik a szabalyok, 3 mondatban. Eltekintve attol mi a modszerröl a maganvelemenyünk. ( En is megtartottam az enyemet magamnak :) ) Hadd ne kelljen elolvanom a könyvet. :)

2016. máj. 3. 11:01
 9/25 anonim ***** válasza:
Igen, gyakorlatilag kòdok alapjàn eszel, de Norbi is ajànlja a sportot, ezzel burkoltan ugyan de elismeri a kalóriaszamlàlast. Mert akar Update akar nem, ha nem vagy deficitben, nem fogysz.
2016. máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
napi fél óra mozgást ajánl, a fogyókúra első részében javasolt csak az 1-es kódot enni, illetve azt írta hogy az adagok a józan ész határain belül. Tehát zabálni nem lehet, hanem enni mértékkel.
2016. máj. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!