Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Valaki összefoglalna nekem az...

Valaki összefoglalna nekem az Update modszer lenyeget?

Figyelt kérdés
Bevallom nem akarom elkezdeni, a könyvet sem akarom elolvasni ( bar biztos epületes lenne). Igazabol csak az elv erdekelne röviden: Vanna szamozva a kajak, es van amit csak delelött meg csak delutan lehet enni, annyit amennyit gondol a delikvens, vagy ugy, hogy a reggeli mindig egyes, ebed kettes, uzsonna harmas termek es x dolgot lehet csak egy nap?
2016. máj. 3. 09:13
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Köszi, most mar ertem min alapul es hogy egyesek miert fogynak masok miert nem.
2016. máj. 3. 12:56
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe jutott egy korábbi kérdés, amiben a delikvens csak 1-es kódút evett, mégsem fogyott, egyáltalán nem értette. Aztán kiderült, hogy napi kétszer is eszik csokit.:)


Tudományos alátámasztást nem találni, igazából nincs is. Nem befolyásolja az ember súlyát, hogy kilenckor vagy este nyolckor eszi-e meg ugyanazt a kaját.

2016. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

En arra jutottam, hogy alapvetöen kaloriacsökkentett termekek lehetnek. Ha annyit eszel belöle mint eddig a simabol, elöall a deficit es fogyni fogsz. Ha nem, akkor nem.

Öszinten, csak az erdekelt, hogyan fogynak töle egyesek, mikor olyan dolgokat olvastam a kedves kitalalojatol, hogy csak meresztettem a szemem...

2016. máj. 3. 14:01
 14/25 anonim ***** válasza:
Kedves 9:53 !Gratula az eredmenyes fogyasodhoz es edzesedhez,csak annyit szeretnek kerdezni hogy a kaloriakat miert szamolod?tûzelsz az etelekkel?
2016. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezô!end belinkelem neked ezt a videot,ha gondolod es can hozza kid turelmed ajanlom nezd vegig ebben mindent elmond es szerintem megvalaszol minden kerdesed.((: [link]
2016. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezô!en belinkelem neked ezt a videot,ha gondolod es can hozza kid turelmed ajanlom nezd vegig ebben mindent elmond es szerintem megvalaszol minden kerdesed.((: [link]
2016. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

-napi 5-10 hamburger.

-minden nap egyél meg legalább 10 zacskó chipset.

-ne mozogj semmit! Ülj a kanapén, nézd a TV-t, gépezz!


Ha ezeket betartod mondjuk 3-4 éven keresztül, akkor tuti, hogy lefogsz fogyni! Hajrá! :D

2016. máj. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanacsot, le is allok az egeszseges etelekkel, megyek hamburgert es chipset zabalni. A sport ugyan hianyozni fog, de mindent a sikerert. Eletmodvaltasra fel!
2016. máj. 20. 14:43
 19/25 anonim válasza:

Na szia. Ne hallgass a sok diétás marhaságra. Semmilyenre! Főleg, ha fogyókúrás marhasággal kecsegtetnek. A fogyás nagyon egyszerű:

A szemétkaják elhagyása (pizza, hambi stb).

Sovány húsok pl csirkemell, hal, sovány marha, esetleg a sertés kevésbé zsírosabb részei.

A Zsírok minimálisra való leredukálása.

Főként a telített Zsírokét! a CH a közhiedelemmel ellentétben nagyon fontos, de a fehér liszt az a halál, na meg a többi gyorsfelszívódású nyavaja. Helyette teljeskiörlésű dolgokkal próbálkozz.

Étkezz naponta minimum 5x. reggelire egy eveset, tízóraira és így tovább. A napi 3 kaját felejtsed el.

Szóval ami lányeges, a fehérje, a jóminősáéű szénhidrátok, lehetőleg 3g/testsúly kiló.

Nagoy nfontos, hogy elkerüld az inzulinbombát a szervezetedben mivel az inzulin nagyban hozzájárul a zsírfelhalmozáshoz a szervezetedben. így a gyümölcsöket is csak mdjával fgyassz! Zsírégetéshez nélkülözhetetlen az aerób edzés. ezeket lehetőleg reggel vagy este végezzed.főként éhgyomorra.

Ez lehet egy erőltetett gyalogmenet nagyon enyhe kocogás. De a gyaloglás a legokésabb. És az sem ártana ha heti 2x erőgyakorlatokat is végzel az izomzatépítés szempontjából. :) Elősegíti a gyorsabb zsírégetést.Sok sikert a továbbiakban.

2016. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, és nagyon örülök a kommentednek, mivel teljes mértékben egyetértek vele. Igaz most pont fogyóban vagyok ( még 2,5 kg), de mivel nagyon sokat foglalkoztam a témával, mondhatni ez a vesszőparipám, így tisztában vagyok vele, mit is kell tennem az egészséges fogyáshoz. Teljes mértékben osztom a véleményed, hogy nincs szükség ilyenolyan termékekre, a helyesen kiszámolt makrókkal és mozgással simán el lehet érni a célt.

Csak elvi síkon érdekelt a dolog, mert olvasgattam Norbi oldalát, és a követői olyan hihetetlen butaságokat írtak, amiről állították, hogy Norbi szerint ez így helyes, és igen, csak ez az egy módszer segített nekik fogyni. Volt egy elméletem min alapulnak a termékek, bár úgy látszik, csak sima ch csökkentett élelmiszerek, amiktől egyesek fogynak mások meg nem.

2016. máj. 28. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!