Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mennyi lenne az idealis suly...

Mennyi lenne az idealis suly a szamomra? Lefogyhatok igy _? mit ehetek?

Figyelt kérdés
18-eves lany vagyok 162cm,es 59 kg...(par honap alatt felszedtem 4kg)nagyon soknak erzem a sulyom,probalok cukor mentees es edesseg mentes eletmodott folytatni,es heti 4x tornazok Rubint Rekara vagy Norbira. Reggelire mindig zsomlet eszek (reggel nyolctol 4 oraig harom zsomlet fogyasztok el) aztan eszek egy kis valamit es ennyi. Igy fogyhatok?

2016. márc. 23. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

a, hülye vagy

b, hülye vagy

c, hülye vagy.

Súly alapján nem kell fogynod, túl keveset és kiegyensúlyozatlanul eszel.....

2016. márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cukor es liszt mentes legalabb ha mar fogyni akarsz de nincs ezzel gond
2016. márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Teljesen ideális a súlyod.

Nem szükséges fogynod, ettől függetlenül nyilván ha csökkented a szénhidrát és cukorbevitelt és tornázol, azzal ártani nem ártasz, de nem szükséges fogynod.

2016. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Bizonyára határozottan van felesleged, kivéve, ha nagyon izmos vagy, de nem hiszem.

Szóval a súly jó, csak zsírból kell fogynod és izmot felszedned, ha lányhoz képest extra izmos akarsz lenni. Ha nem, akkor elég a fogyás.


A zsömlét cseréld le valamit értelmes ételre.

A kis valamit is.

Nem hinném, hogy izomból akarsz fogyni, pedig az étkezésed elég alkalmas rá, pláne mozgással (ha már nem eszel fehérjét és koplalsz, legalább ne mozogj, mert azzal még inkább fehérje- és kalóriahiányod lesz s még több izmot bontasz el. ez az a fura helyzet, amikor a mozgás nem tesz jót az izmoknak).

2016. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
66%
179 centi vagyok, 110kg, nekem idális, mások szerint is, aki szerint nem arra ráverek :-)
2016. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SenkiAlfonz2 válasza:

A magasság és a súly nem mond semmit számít a csontozat (főleg) és egyéb tényezők is.


A táplálkozásod rosszab nem is lehetne az kécségtelen hogy fogysz de egészségtelenebűl nem tehetnéd ahogy azt előtem mondták izmod is megy le...


szóval ezeket tartsd be inkább:


1.egyél megfelelő menyiségű gyümölcsöt, húst (fehéret,vöröset,hallat), zöldsége.


2.Ne egyél kenyeret (vagy ne nagy menyiségben) krumplit cukrot (cukrot csak gyümölcsből szerez!) kekszet és transzzsírt tartalmazó élelmiszert (ha nem tudod mi az néz utána! (jelenleg nem jut eszembe több de ügyelj arra hogy ne egyél hízlaló zsíros ételeket)


3.Mozogj sokat! Nem kell fogynod szerintem csak át dolgoznod át alakítanod a zsír izommá ez akár lány akár fiú vagy jót tesz. Lány létedre sem lesz rossz ha erős vagy a saját test súlyod el kell bírnod a két karoddal (fel kell tudnod húzni magad egy korláton vagy párkányon)


4.Egyél rendszeresen reggel (felkelés után) délben ebédet (reggeli után amikor már éhes vagy (14 kor vagy délben esetleg utána) ha szükséges uzsonáz egy szegények (gyümölcs stb) vacsora este lefekvés előt jóóóó pár órával mert ha későn eszel az rossz alvást és aktív "hízást" eredményezz


5.Reggel egyél rendszeresen gyümölcsöt és egyébb a felsoroltak bármelyikéből gazdagon (a reggeli fontos meg határozz az egész napodat)


ebédnél húst,halat zöldséget egyél szintén rendszeresen


vacsora keveset egyél de ne halj éhen ezt hanyagolhatod a leginkább de üres gyomorral is rossz aludni


6.legyen egy ütemed a belső órád megszokja hogy pl.: 7:00 reggeli 14:00 ebéd és 18:00 vacsora

eszerint leszel esetleg éhes de egyáltalán nem jó ha ez nagy idő varlumokban eltér rendszeresen


7.Ne egyél sokat mindig anyit egyél reggelinél ebédnél és vacsoránál hogy úgy érezd még tudnál enni de már nem vagy éhes (hagy halyet a pocakodban de ne túlóz mert az is ugyan olyan rosz)

fontos hogy a pénzedért a legjobb minőségű élelmi szert válaszd (ne biót de jót) jó húst zöldséget stb


ha eszembe jut valami még írok és kérdez kommentben ha valami nem világos vagy...


néz utána weboldalakon hogy "egészséges életmód" és tartsd be azt amelyik hasonlít ehhez (sokkan mondják hogy a vörös hús rossz de ezzel ne törődj ezzek szélsőséges esetekre igazak) de van még pár ilyen baromság sokksikert remélem amikor irtam még aktuális volt a kérdés.


SOK SIKERT!

2016. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!