Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mi olyan nagy cucc az update...

Mi olyan nagy cucc az update ban? (peldat is irtam lennt)

Figyelt kérdés
Mindenki veszi a termekeket meregdragan. Ott van pl a liszt is 1500 ft korul kiloja. Megneztem mibol all. Semmi extra. A sima feher buzalisztet keveri szoja liszttel. Ahhoz kepest hogy szidjak a feherlisztet az o termeikben is az van csak keverve a kitudja milyen karos szojaliszttel amivel levitte a szenhidratot. Arrol nem beszelve hogy ez a ket liszt beszerzesi aron kerulhet kb 200 ft ba es arulja 1500ert. Fb n meg a videoiban gyozkodi az embereket hogy meregdraga osszetevok es igy aranyokat nezve az o termei meg olcsok is. Ti mit gondoltok?
2017. jan. 14. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Semmi! Én tettem egy kísérletet, hogy ugyan azt eszem, mint ami az update menük szoknak állni, csak normális alapanyagokból elkészítve. Mellé tornáztam, ahogy az Schoberték ajánlják. Ugyanannyit fogytam mint amennyit a sok marha update-val! :D

Szóval lehet zabálni tovább azt a sok drága szutykot... :D

2017. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Annyira jó hogy a hiszikeny embereket átverjék. Adnak kakaóscsigát meg minden szart és sokan jobban érzik magukat ha innen vesznek édességet mint ha a pékségből vennének.
2017. jan. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Az egyertelmu ,hogy update nelkul is soman leeht fogyni. En igazabol azert orulok hogy van mert ha ember megkivan valamit akkor ch csokentett modban elerheto naluk. Es ez fogyas szempontjabol roppant hasznos sokaknak. Viszont megneztem most par termekuket, van egy ketto ami osszetevok alapjan is jo viszont a legtobbjuk sima feherlisztes aminek a ch jat szojaval viszi le. Es kozben kifele azt mutatja hogy a feherliszt mennyire karos stb.ha o rakja a termekeibe mert olcso akkor nem karos? most nekem ugy tunnik hogy 1 2 termekuk olcson is megcsinalhato mikozben o 10szeres aron arulja kozben meg neten buszkolkedik hogy a termekei nagy resze draga osszetevokbol keszul es hogy alig rak ra profitot.


Tenyleg ennyire csak az uzlet szamit? Mast gondoltam eddig rola.

2017. jan. 14. 12:47
 4/13 A kérdező kommentje:

Mert most a lisztnel maradva veszek feherlisztet meg szojalisztet es osszekeverem akkor kb megkapom a o 1500 ft os lisztjet 300 ft os aron..


Pedig en felneztem rajuk hogy miylen elszantak a sport meg egeszseges eletmod irat de ez betett nalam egy kicsit..ezt hogy nem latjak emberek?

2017. jan. 14. 12:50
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Jó üzlet! Nekik! Az emberek meg hiszékenyek és beveszik.
2017. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Ettem pàr termèkükből. Hàt.....dràga, tele zsìrral a CH ugyan kevès, de inkàbb eszem nèha 1-1 rendes kakaòs csigàt, de Norbi fèlèt nem.
2017. jan. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

Az update azoknak készül akik nem tudják/akarjàk otthon elkészíteni az ételek kevésbé hízlaló változatát.

Le lehet fogyni update-el és update nélkül is ezt mindenki tudja.

Mondjuk ezt a gyűlölködést sosem értettem,ha nem terszik ne vedd meg.

Ennyi erővel kedves kérdező haragudhatsz az egész élelmiszeriparra,az összes többi ch csökkentett liszt gyártjójára is mert ennél vannak drágábbak is.

2017. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Az előző jól mondja!
2017. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom... A pudingjuk kb annyiból áll, hogy kisebb, mint egy normál puding a boltokban, emiatt kevesebb kalória.
2017. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem haragszom rajuk, sot szeretem oket ugy mond meg amit elertek..csak ez nagyon nem szimpatikus hogy szidjak a buzalisztet es az o termekeik is nagyreszt tartalmazzak ezt..:/ holott ilyen aron biztos ellehetne kesziteni jobb liszttel is
2017. jan. 14. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!