Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mi olyan nagy cucc az update...

Mi olyan nagy cucc az update ban? (peldat is irtam lennt)

Figyelt kérdés
Mindenki veszi a termekeket meregdragan. Ott van pl a liszt is 1500 ft korul kiloja. Megneztem mibol all. Semmi extra. A sima feher buzalisztet keveri szoja liszttel. Ahhoz kepest hogy szidjak a feherlisztet az o termeikben is az van csak keverve a kitudja milyen karos szojaliszttel amivel levitte a szenhidratot. Arrol nem beszelve hogy ez a ket liszt beszerzesi aron kerulhet kb 200 ft ba es arulja 1500ert. Fb n meg a videoiban gyozkodi az embereket hogy meregdraga osszetevok es igy aranyokat nezve az o termei meg olcsok is. Ti mit gondoltok?
2017. jan. 14. 12:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Tesómnak egyszer vettem egy Update pudingot, mert másfajta puding nem volt az egyik kis üzletben. Tudni kell, h az öcsém imádja az édességet, nagyon édesszájú. Miután megette annyit mondott, h ilyet többet ne hozzak, mert ez olyan édes, h alig bírta megenni, majdnem összeragadt a se**e... :D Ja és tegyem hozzá, h ő semmit nem tud erről az update-ről :D
2017. jan. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
jó hát nem meglepő ,mivel az édesítőszerek fajtánként változó de általában többszörösen édesebbek mint a cukor
2017. jan. 16. 11:08
 13/13 anonim ***** válasza:
Olvastam két könyvét. Az első idején nem voltak még Update termékei. Akkor nem kellett megvenni speckó cuccokat, csak kód volt és időhatár.
2017. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!