Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » 30kg mínusz sikerükhet?

30kg mínusz sikerükhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok

16éves lány vagyok,nagyon kövér..

Muszáj lesz lefogynom júniusig 30kg-t,de minimum 20-25öt. Mit ajánlotok,mit csináljak?

160cm/90kg ami nagyon sok

Valami jó tippet, a héten elkezdek edzőterembe járni,viszont a kalóriaszámlálásra nem tudom ràvenni magamat. Eleget eszek,pont jó mértékben,de vezetni szeretném,és az istenért nem vesz rá a lélek. Tippek,ötletek? 16/L



2018. jan. 7. 19:52
1 2
 11/13 anonim válasza:
9%
hogy lehecc ilyen ge ci tagatt? fogyle mer ez mar beteges bele foksz halni fiatalon
2018. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ne hallgass az idiotakra, az építő jellegű kommentekben sok az igazság.hajra!:)
2018. jan. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Cospgs válasza:

Szia!

igen, le tudsz fogyni 20 kg-ot félév alatt az adott testsulyodbol.

En is leadtam eddig 20 kilot, en 168 cm vagyok es 93 kiloval indultam, 4 het alatt leadtam 10 kg-ot az elejen.


Elmondom en hogyan csinalom.

Testedzes kotelezo, zsiregeto (fat burn) kardiot javaslom. Ellipszis, taposopad, gyors gyaloglas futopadon. Nem kell azonnal szetedzeni magad, fokozatosan szoktasd ra a tested, eszreveszed, hogy egyre tobbet fogsz birni 1 het utan. Heti 5-6 nap edzes jo lenne, ha sikerulne.

Emelett, ami hihetetlenul megkonnyiti az ehsegerzetet, az az alacsony glikemias indexu szenhidrat dieta (low GI food diet). Az, amirol a Norbi Update szol. En nem veszek semmi cuccot toluk, de nagyon jo alapokat ad. Az alacsony GI szenhidratokban az a jo, hogy lassan emelik meg a vercukor szintet, igy hosszabb ido telik el, mig ehesnek erzed magad ujra. Van fent csomo info errol a dietarol, csak mondok egy parat: teljes kiorlesu kenyer vagy teszta mar sokat segit.

Edessegeket keruld. Ha valami edeset ennel, ebed kornyeken max, illetve edzes utan, de persze nagyon picit.

Ami a legjobb: vegyel mondjuk epres orbit ragot, az is segit az edesseg utani sovargason.

Nagyon fontos: igyal rengeteg vizet! Az ehsegerzet es szomjusagerzet osszetevesztheto!


Osszefoglalva, ami nalam bevalt:

- Heti 5-6 nap fat burn (zsiregeto edzes)

- alacsony GI kajak

- folyamatos folyadekbevitel (viz, de ha meg birod inni a citromos vizet (igazi citrombol) mindenfele edesito nelkul, az is nagyon jo, a citromos viz ehsegcsillapito

- ha edesseget kivansz, gyumolcsos rago is megteszi, de amugy ha mentolos ragot ragsz, ugy vettem eszre az is csillapitja az ehsegemet. De ezzel vigyazz, tul sok ragozas nem tesz jot a fogaknak, nezz utana.


Tipp:

Kezd ugy, hogy raallsz hetfon reggel ehgyomorra a merlegre, jegyezd meg milyen ruhaban, mindig ugyanabban merd magad. Tovabbi meresi napok: szerda reggel, pentek reggel. Ha elkezdesz rendszeresen edzeni, es betartod amiket irtam, eszreveszed, hogy az elso heten par kilot leadsz, az tobbnyire viz lesz, sulyvesztesnek hivjak, ez meg nem fogyas. Aztan ahogy telik az ido, azt is eszreveszed, hogy bar ugyanazt csinalod mint elozo heten, meg sem mozdul a mutato a merlegen, sot, lehet par dekaval tobbet is mutat. Ilyenkor tilos elkeseredni!!! Ez teljesen normalis. Itt szoktak elrontani a dietat rengetegen, itt adjak fel. Nekem volt, hogy majdnem egy hetig semmi valtozas, majd ujra elindult lefele. Kell a testnek ido, mire beall. Csak folytasd. Ez egeszseges fogyas.


Meg tudod csinalni! :) Sok sikert, majd irj ide, hogy hogy allsz!

2018. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!