Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Felvesz letesz módszerrel...

Felvesz letesz módszerrel kapcsolatban kérdeznék. ( Vida Ági) Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
8 hós a babám 5.napja csinálom lassan haladunk tényleg. 7-8x vettem föl van mikor 2 nél elaludt. De ma volt mikor 10x is és el sem aludt. Valaki csinálta és tapasztalt ilyen "visszaesést "közben? Esetleg priviben beszélgethetnék aki csinálta?
2019. júl. 28. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
A kutyákat lehet idomítani, a gyerekeket nem. Emberek, változnak, érzések és időszakok is. Ez ilyen elfoglaltságnak jó, meg lekötöd magad és úgy érzed teszel valamit, de a valóság az, hogy nem így van.
2019. júl. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem erről Vida Ágit kérdezd meg a Facebookon. Én is kérdeztem már tőle. 1-2 napon belül válaszol.
2019. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszek népszerű de Vida Ági szerintem a sok jó gondolata mellett felsorakoztat legalább annyi kártékony dolgot. Épp mostanában figyelgettem a posztjait és ha követed mind arra jó, hogy a fejedre nő a gyerek. És teremtesz egy gyerekistent.


A gyereked 8 hónapos, lehet hogy még két hétig működik aztán elkezdődhet a szeparacios szorongás, és megette a fene az egészet.

A fiam 8 hónapos minden alkalommal a kezemben alszik el. Fárasztó, de látom hogy erre van szüksége, látom hogy nélkülem (vagy apa nélkül), nem tud lelazulni. Mert folyton jár keze lába..

2019. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem ez a módszer is csak a sírni hagyás egy módja csak nem így hívják :( Este, fáradtan még bestresszelni a gyereket? Én inkább igazodtam az igényeihez. Mindig nyugodtan aludt el, velem a szobájában, a kiságyban és boldogan ébredt reggel ugyanott. A szeparációs szorongás meg fogzás nálunk is kín volt, de ez ezzel jár.

Sógornőm csinálta ezt a módszert, szinte mindig sírva kelnek a gyerekei :( Nekem ne mondja senki, hogy nincs összefüggés.

2019. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4 én csak azért hiszem hogy nincs összefüggés, mert az enyém is sírva ébred. Pedig úgy, és ott alszik el ahogy ő szeretne. Általában kézben ringatva, ezt szereti a legjobban, nem siettetem. Sőt esténként alszik rajtam egy órát mielőtt letenném. És újabban mégis mindig sírva ébred (8 hónapos). 3 hónapja is pont így aludt el és mindig békésen ébredt, aztán valamiért ez megváltozott. Pedig az altatási szokások továbbra is hozzá igazodnak.


3 voltam

2019. júl. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5-ös köszi, hogy megosztottad a tapasztalatodat. Valóban elgondolkodtató. 4-es vagyok.
2019. júl. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!