Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nehezen, rosszul alvó gyerek....

Nehezen, rosszul alvó gyerek. Mielőtt elaludna, vígasztalhatatlanul sír. Teendő?

Figyelt kérdés

Mintha félne elaludni. Talán rosszat álmodik? Az esetek többségében sírva is ébred.

Kocsiban alszik el csak ill cicin este. Annyira fáradt, hogy esik-kel, mégsem hajlandó aludni, megmaradni a babakocsiban. Eddig 5 perc sírás után aludt, mint a bunda. Most egy hete megy ez.

20 hós.



2018. nov. 23. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, mostanában nekem is elég rosszul alszik el a kislányom, nagyon sokat felébred, kapaszkodik belém, újra el kell altatnom, mire le tudom tenni, majd' leszakad a hátam. Én úgy érzem, hogy elég sok inger éri már napközben, sokat jön-megy, lehet, hogy még nem tudja az idegrendszere feldolgozni a sok információt, segíteni kell az elalvásban azzal, hogy ringatom, nyugtatom. Nálunk is eddig olyan jól ment az alvás, szinte elájult estére, most meg van, hogy 30-40 percig le-föl rakom, mert mindig felébred. Lehet akkor kéne csak letennem, amikor már jó mélyen alszik.
2018. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most akkor vigasztalhatatlanul sír, vagy cicin/ölben elalszik?
2018. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!