Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hány hónapos kortól altatjátok...

Hány hónapos kortól altatjátok/altattátok a babátokat napi 1x?

Figyelt kérdés
1 éves a kislányom. Még 2x alszik napközben.

2019. aug. 8. 13:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10 honapos a fiam, 5 napja mar csak 1x alszik. Nem lehet 2x elaltatni.
2019. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
1 év körül mindkettő gyerekemnél.
2019. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Csak azért kérdeztem, mert 1 hete van az, h nem tudom lerakni napközben a kiságyba miután elaludt, ami azelőtt probléma nélkül ment. És nem is alszik annyit egyik alkalommal se, ahogy azelőtt. Ezért gondoltam rá, h megpróbálnék átállni a napi 1x altatás rá, mert eléggé fárasztó így, ahogy mostanában alszik. Éjjel is sokszor fent van, fogzik. Szerencsére cicin hamar visszaalszik. Akkor le tudom rakni az ágyába, de napközben nem értem miért változott ilyen hirtelen az alvása.
2019. aug. 8. 21:52
 14/14 anonim ***** válasza:
14 honapos koratol alszik 1et. Mar az elott hetekig ment, h hol 1 hol 2t aludt 🙂
2019. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!