Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kinek mi a praktikája?

Kinek mi a praktikája?

Figyelt kérdés

Sziasztok

1-2 hónapos babát, hogy altattok? S kb mennyi udeug tart?

Nem szeretném órákon át kézben ringatni, főleg, h lesz nagyobb súlya is.

És tényleg rossz ha alszik nappal a mellkasomon? Imád ott aludni, s ott pikk pakk elalszik.


2019. okt. 12. 06:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

9, 42 éves vagyok, nem gondolom, hogy keverem az éeltkorokat. 97-ben szültem, akkor voltam 20. 4 hetesen gyümölcslé, 6 hetesen gyümölcspép.

ÉS valaki írta, hogy hagytuk sírni. Nem. De nem a mellünk volt mindenre a megoldás.

2019. okt. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
De most ezt nem Rád írtam egy az egyben. Csak mindenkinek van tapasztalata kéretlen tanácsadókkal.
2019. okt. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Nincs a letevéssel se baj, ha olyan a baba természete, hogy bírja."

Ezt hogy érted 4-es? Nyilván nem baj letenni egy babát aki nem sír emiatt. De aki meg sír, annak szerinted olyan a természete és azt fel kell venni? Szerintem az esetek többségében ezt szeretnék a gyerekek,de erről azért egészséges keretek közt nem ártana leszoktatni. Különben minden baba lehetne 0-24 kézben, sőt minden kisgyermek.


Kérdező szerintem mellkason elalvást, nem pedig mellen lévőt írt/gondolt.

Nem tudom kitől és mit hallottál, hogy ez nem jó. Én pont ma olvastam, hogy nagyon is jót tesz mert a szívverésed és a légzésed is hallja és átveszi és ez több szempontból is nagyon pozitív...!

2019. okt. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Úristen, köszönöm mindenkinek! :) most vettem kendőt, gyakorlom a kötést, így itthon tud majd aludni benne. (Remélem evésnél nem foglm leenni a fejét :D)

Esténként babafészekben alszik, nappal vagy mellkason vagy ha sétálunk boltba akkor a babakocsiba. De a fészket nappal nem annyira szereti. Amúgy a fészen az ágyon van közvetlen a fejemnél.


Viszont elég sokat van kézben is, s nem bírom ki, h sírjon általában hamar felveszem (mosdó, ívás után)


Ha fent van két etetése között ott is többségében kézben van, de ma vettem ezt a babs geometria könyvet, h tudja nézegetni. :)

2019. okt. 12. 17:38
 15/16 anonim ***** válasza:

13. Azért írtam, hogy ne érezze úgy az előző, hogy belekötök, es ne induljon vita.

Amúgy nem kell letenni egy pici babát egyáltalán, amíg ő nem kéri. Más kérdés hogy ezt az ideális állapotot a legtöbben a házimunka miatt nem tudjuk megvalósítani, de nem kell ezt még azzal is tetézni, hogy elvből akkor is letesszük, amikor nem kéne.

2019. okt. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az elsö válaszoló nagyon szépen megfogalmazta a lényeget.
2019. okt. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!