Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi történt az alvásánál? Ez...

Mi történt az alvásánál? Ez megint milyen időszak, meddig tart?

Figyelt kérdés

Általában fél 10kor elalszik, az este fél 11kor aludt el. Hajnali 3kor már mászott át hozzám és semmi kepp sem tudtam vissza altatni, még most sem.

Napok óta ezt csinálja csak eddig hajnali 5kor kelt.

Elaltatni is annyira nehéz hogy hihetetlen. Napközben 11-12, 12:30ig alszik tehát nem sokat.

Annyira boldog voltam hogy végre ennyi idő után aludhatok rendesen hát persze hogy nem...

15 hónapos


2019. dec. 12. 05:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahogy írod,nagyon keveset alszik. Mi a napi alvás rutin?

Mi a napi rutinotok?

2019. dec. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Eddig fél8-8körül ébredt, reggeli. Általában utána elsétálunk a boltig. Hazaérünk én főzök ő játszik,tízórai majd alvás. Itt alszik 1-1,5órát majd felébred játszunk kicsit ebédel és újra játszik vagy ha kedve van "segít takarítani. Délután pedig ha van valami babás foglalkozás akkor oda ga nincs akkor sétálni megyünk. Ezután hazaér az apja játszanak fürdetünk.


Mindent próbáltam hogy délután többet aludjon de hiába.

2019. dec. 12. 06:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ikreim 15-20 hónapos kora között maga volt a pokol. Hol az egyik nem aludt, hol a másik. Pirkadatra ájultak el, mire kelt a másik. Ebben az időszakban semmivel nem lehetett visszaalatni őket. 10-ből 8 éjszaka nem aludtam, csak 1-2 órát, azt hittem, fölfordukok.
2019. dec. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

... folyt. Szóval rendeződött magától, már nem kelnek éjjel - kivéve , ha betegek - és akkor is vissza lehet őket altatni.


Én a beszédindulásnak és a szemfogaknak tudtam be.

2019. dec. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na lehetséges hogy ez van nálunk is. Mintha fehéredne a szemfoga de nem vagyok benne biztos.

Utolsó, és ez minden nap így ment az az 5 hónap alatt vagy időszakosan?

2019. dec. 12. 12:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Voltak jobb és rosszabb időszakok, a rosszabbakon nem nagyon volt nyugodt éjszaka hetekig.
2019. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!