Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 8hónapos lesz a lányom és...

8hónapos lesz a lányom és kézben alszik el, jó súlyban is van és fárasztó sétálgatni vele. Elalszik aztán az ágyába rakom. Hogyan tudnám leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
Ha csak lerakom akkor ordít,próbáltam a kiveszem és visszarakom az ágyába módszert.
2020. jan. 26. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ilyen volt sokáig, majdnem egy éves koráig. Nem tudtam róla leszoktatni, ő szokott le magától. Alvasido volt, felvettem, dudoltam neki a szokásos dalt, ő meg elkezdett mutogatni az ágyra. Letettem és elaludt. Azóta így alszik.
2020. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Követem, az én 8 hónapos lányom is pont ugyanezt csinálja és szeretném leszoktatni. Kíváncsi vagyok a tanácsokra.
2020. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

9 hónapos kisfiú.

Tettem egy matracot a kiságya mellé. Arra bevackolok magamnak. Ölben sétáltatva eléneklem neki a Bóbitát (ez az esti énekünk),majd beteszem a kiságyba. Lefekszek mellé a matracra,és a rácson keresztül simogatom,éneklek neki.

Eleinte nagyon nehéz volt,sírt,felült,felállt. Ha nem feküdt le,abbahagytam az éneklést,és mondtam neki,hogy amíg nem fekszik le,nem éneklek. 1-2 hét alatt megszokta.

A szertartás ugyanaz,de most már,ahogy vége a Bóbitának,már néz a kiságy felé,leteszem,elvackolja magát,én is mellette,és 10 percen belül alszik.

Nálunk ez vált be,hátha nálatok is hatásos lesz.

2020. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a kiságya mellé vackoltam le sokáig, de sokszor (3-5 alkalommal is) felkelt éjszaka. Most lassan két éves és már a mese érdekli. Leül mellém a kanapéra, énekelek vagy mesélek neki. 15-20 perc alatt elalszik és beteszem. Mióta ez van azóta az éjszakákat is átalussza.
2020. jan. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!