Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek? Elegem van nembirom!

Mit tegyek? Elegem van nembirom!

Figyelt kérdés
20 honapos gyerekem egesz ejjel ringatni kell! Ha lemerem tenni sikit ordit orjong.. egyszer jobban alszik ejjel de tobbnyire ezvan. Mar volt hogy olyan ideges voltam,hpgy megraztam kicsit. Egy sz.rnak erzem magam akinek nem valo gyerek.. 2-3 orakat alszok ejjel. Elni nincs kedvem mar.
2020. ápr. 8. 01:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Hintat próbáltál? Babakocsiban altatni, vagy pihenoszekben (ha még elbirja)? Ha. Sak rajtad fekudhet, az nem elég neki? Esetleg citromfű tea, ahhoz már elég nagy. Most nyilván nem lehet kivizsgaltatni, de lehet etelerzekenyseg, szenzoros eltérés, akár még izomtónus probléma is a hátterében. Ha majd vége a a jarvanynak, alaposan menj utána ezeknek. Addig pedig aludj napkozben, ha a férjed otthon van.
2020. ápr. 8. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy pihenoszekben ringatom nem kezben. De igyis nagyon faraszto! :(
2020. ápr. 8. 05:00
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Sajnálom, megértem, én még az elején vagyok, de már szétment a derekam és az idegem, de nálunk valszeg ételallergia/reflux áll a háttérben, függőlegesben sikerül csak altatni. Néha én is túl erősen ringatom de arra figyelek hogy a kis fejét is Ringassam vele, meg azért ne ijedjen meg, de így engedem ki a gőzt... de neki ez még tetszik is. xd win-win
2020. ápr. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Kitartás


Elmúlik

Ugyanez volt

Bezzeg mellett aludt volna

Aztán egyik napról a másikra megjavult



(nekünk előtte már volt jó alvós idő is)

2020. ápr. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Biztos nem ringatnám. Magam mellé venném,vagy a kis ágyába raknám es aludjunk. Ha ordít,hát ordít,majd abbahagyja. Mert ez így kegyetlen. Ha bincs eü probléma akkor azt kell mondham ez a manó totál hülyere vesz téged 😁
2020. ápr. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
Utlso jo nagy baromságot írtál.Ha lenne gyereked,tudnád h.nem olyan kellemes az ordítást hallgatni,ráadásul sajnálja az ember.Azt nem írtad,hogy kiságyba vagy veletek alszik e?Nálunk sajnos csak az vált be,hogy köztünk alszik.Úgy voltam vele,hogy mindegy hogy hol,csak aludjon végre.:))
2020. ápr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

3 gyerekem van. De soha nem ringattam őket. Evés után betettem az ágyukba, és elaludtak maguktól is. Ha sírtak egy kicsit, az sem volt tragédia. Nem kellemes hallgatni, de 1-2 nap után megszokták, hogy egyedül aludjanak el.

Nagyon elrontott6asd, most már csak drasztikusan lehet róla leszoktatni.

2020. ápr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Totál megértelek.Ez az elejétől így van?Vagy csak mostanában?

Ha mostanában,lehet jönnek az őrlőfogak,vagy beindul a beszéd,ezek mind-mind befolyásoló tényezők az alvásban.Valami biztos változott,vagy érezheti,hogy feszült vagy úgy általában.Napközben nem fárad ki eléggé.Esetleg a szobahőmérséklet is lehet neki meleg,hideg.Nálunk 19-20 fokban alszanak jót.Persze nem mindenhol lehet ennyit tartani,tudom.Este mit eszik és mikor,esti rituálék megvannak?Evés,fürdés,nyugodt játék,olvasás ,ilyesmire gondolok.Nekem van 2 évesem,ő jelenleg éjjel egyszer szopizik,de pl.ha fog jön,nagyon rosszul alszik 2-3 hétig.

Nem tudom segítettem-e,esetleg írj rám priviben!

2020. ápr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

6os van gyerekem es nem írtam baromságot... tudod mi a baromság? Hogy szegény édesanya egész éjjel ringat egy majd' 2 évest. Mert sajnos elkapatta... ez van.Ettől még nem rossz anya,sőt nagyon is jó,de ez nem állapot.Mert ebbe bele lehet őrülni.

A 3 gyerekes anyuka jól írja...ott sem állhatott meg az élet mert szuletett egy kivsi,mikor 1-2 nagyobb még van mellette.Csak első gyereknèl problémazik ennyit az ember ezen.

2 évesnek semmi lelki károsodása nem lesz egy kis sírastol max.megtanulja hogy ne nézze hülyének az anyját

2020. ápr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Békés éjszakák, vidám nappalok c. Könyv nálunk csodát tett. Pedig már én is az őrület határán voltam.
2020. ápr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!