Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek? Elegem van nembirom!

Mit tegyek? Elegem van nembirom!

Figyelt kérdés
20 honapos gyerekem egesz ejjel ringatni kell! Ha lemerem tenni sikit ordit orjong.. egyszer jobban alszik ejjel de tobbnyire ezvan. Mar volt hogy olyan ideges voltam,hpgy megraztam kicsit. Egy sz.rnak erzem magam akinek nem valo gyerek.. 2-3 orakat alszok ejjel. Elni nincs kedvem mar.
2020. ápr. 8. 01:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Az öcsém ugyanezt csinálta. Anyám már állni nem bírt a lábán. Aztán egy éjjel nem bírta tovább és maguk közé fektette a franciaágyba. Onnantól egész éjjel aludtak mindig. Van baba, akinél egyszerűen semmi más nem válik be.
2020. ápr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%
Egyetértek azzal a hozzaszoloval aki hagyta picit sini a babáját a lányom 2 eves és 3 hónapos most egyedül alszik a saját agyában már 3 hónapos kora óta, ez úgy történt hogy 3 hónapos koráig hasfajos volt aztán ugye olyankor mi sem hagytuk sírni, mert nem azért sírt mert ölben akart lenni szegény hanem mert fájt neki, ez a korszak 3 honaposan hála Istennek véget ért aztán egyre többször tettem kiságyba és nezelodott majd elalaudt,nem sírt 1 percig sem, aztán majd 7 honaposan egyszer megfazott lázas volt persze magam mellé fektettem nehogy éjjel fél mennem a laza, miután elmúlt a megfazas nem akart volna a saját agyában aludni sírt üvöltött, hagytam 2-3 percig elalaudt másnap ugyan így és meg szokta hiába sír nem veszem ki, én azért csináltam ezt mert nagyon mélyen alszom és nagyon sokat forgolodom így hát inkább azt szerettem volna hogy aludjon nyugodtan a saját agyában minthon én véletlenül forgolodas közben meg üssem :( , o is nyugodtabban alszik így, lehet le pontozni te én ettől nem érzem szár anyának magam amiért máshogy gondolom mint mások, minden gyermek más,én is ugyanúgy imádom öt mint mást az övét, 1 percig nem bántam meg hogy így csináltam, nem mondom hogy könnyű volt és sokszor nem szerettem volna fel venni és meg nyugtatni de most ennyi idő után csak azt tudom mondani hogy jobb volt ez így, egyedül alszik az alussza az éjszakát már nagyon nagyon régóta, kiegyensúlyozott, mosolygós kislány. Minden jót kívánok nektek. Bocsi a hibákért.
2020. ápr. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%
11. vagyok, annyit akartam még írni, hogy az öcsémnél még a sírni hagyás sem működött. Nem szokták elhinni nekünk, de egy hétig próbálkoztak ezzel. Egész éjszaka üvöltött, nem viccelek. Én nappal aludtam, mert éjszaka nem bírtam, a hét végére oviba se vittek, mert állva elaludtam. Reggel már csak ilyen rekedt nyekergés, de nem hagyta abba egy percre sem. Egyáltalán nem szórakoztató ám ez. Vannak ilyen gyerekek.
2020. ápr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyakorlatilag biztosan nem nevelési/szoktatási kérdés. Idegrendszeri tünet. Ha lecseng a korona-téma, én megnézetném egy JÓ(❗) neurológussal és/vagy TSMT terapeutával.
2020. ápr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!:) az a helyzet,hogy ha velunk is alszik akkor is ugyanugy felkel,talan a kisagyaba egy fokkal jobban alszik,mert gondolom ott nem kel fel arra ,hogy atfordulok stb. Csak faraszto egesz ejjel elaltatni vissza tenni.. viszont volt mar sokszor,hogy at aludta az ejszakat nagyon bizom benne hogy a foga miatt van ez..csak sjanos annyira kimerult vagyok,hogy ejjel mar turelmetlen vagyok es van hogy rakiabalok,hogy aludj már..vagy idegbol veszem ki szegenyt .. es olyankor pocsek anyanak erzem magam :( de koszi a sok nyugtato valaszt,jol esett :) ❤️
2020. ápr. 8. 12:16
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is a 3 gyerekes anyukával értek egyet. A 20 hónapos már nem kicsi. Csúnyán hangzik de kihasznál. Az én kisfiam egész éjjel igényelte volna a ringatást, aztán a vizet itt cumisüvegből kb 30x egy éjjel. Mindegy volt, csak menjek oda hozzá. 2 éjjel hagytam sírni ( végig ott voltam vele) a harmadikon pedig olyan ravasz volt hogy ült az ágyán és csak akkor ordított ha felé fordítottam a fejem. Aztán együtt nevettünk. Azóta nem sír éjjel. Max 2x kel. Nem okozott semmi lelki gondot a sírni hagyás. Csak nekem 2 év nemalvást.
2020. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
az én véleményem az, hogyha eléggé eleged van az egészből, hagyd hogy őrjöngjön, orditson ha kell órákon át ... sajnos az egyedül elalváscsak így tanulják a babák. egyszer lejött a szomszédom h miért hagyom h sírjon a gyerek, felkészítettem h még 1 hétig ez lesz. 2 nap múlva már csak 10 percig sírt..
2020. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!