Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Általában este hanykor szoktat...

Általában este hanykor szoktatok az újszülött babát lefektetni es kb meddig alszik?

Figyelt kérdés

2020. júl. 23. 11:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Nalunk születésekor úgy állt be a rendszer, hogy fel 8-kor fürdés. Etetes. Aztan alvás. Most 6 hónapos van hogy későbbre tolódik így nyáron de legkésőbb 9-kor fürdés van aztan etetes és alvás.
2020. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Újszülöttel nem nagyon volt esti fektetés... Örültem, ha sikerül elaltatni valamikor az éjszaka folyamán, és nekem is aludni kicsit... Volt, hogy 7-kor, volt, hogy éjjel 11-kor.

Éjjel mondjuk mindig jobban aludt, mint nappal, általában 4 órát egyhuzamban, aztán még 2-3-at.

Igazi napirendünk csak 3-4 hónapos korára lett, amikor már időben fektettük le este.

2020. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. júl. 23. 11:44
 4/17 anonim ***** válasza:
49%

Ha hétre lövöd be a fektetést lesz egy 23:00 órás kelése, és egy cca 2-3-as kelése. Igy kibirhatóbb az éjszakázás.. és többet tudsz pihenni mellette.

A fürdetést meg míg hozzá nem szokik 6-ra időzítsd..

2020. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
4-es jol mondja. Nekünk a fel nyolcas furdetessel és kb 8-cas alvassal volt egy éjféli kelesünk Meg egy 3-4 órás. De a mi babánknak sosem volt baja az alvassal. Azonnal aludt éjjel. Enni kelt, aztan aludt tovább. 2 hónapos kora óta pedig alszik reggel 7-ig, akkor eszik és utána 8.30-9.30 között kel fel reggel. Nekünk nagyon sokat segített az, hogy a furdeteshez kötöttük a lefekvést. Akkor megkapja a hálózsákot, amit csak éjszakára adunk rá meg rögtön fürdés után a vacsit (már sötét szobában kapja) és utána irány az ágy. Így nekünk nem is annyira az a fontos hogy hány órakor csináljuk, hanem hogy ezek az állandó elemek meglegyenek. Fürdés, hálózsák, vacsi sötétben, alvás. Így már simán belefér 1-1 óra csúszás.
2020. júl. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

"Ha hétre lövöd be a fektetést lesz egy 23:00 órás kelése, és egy cca 2-3-as kelése. Igy kibirhatóbb az éjszakázás.. és többet tudsz pihenni mellette."


Hát odaadtam volna az enyémet egy körre, és megnéztem volna, hogyan számolsz vele :D mert abban egyetlen rendszer volt: üvöltés egész éjjel.

2020. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Fél hétkor kezdtük az esti rutint, nyolcra aludt.
2020. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
9 körül tettük le őket, azóta is így van. Az elején egyszer keltek 5-6 körül, kb 2 hónapos koruktól 8-ig meg se nyikkantak. 😊
2020. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%

6 Megnézted az ágyát, megnézted, hogy fázik/melege van? hogy jóllakott? vagy csak te hitted azt, hogy minden rendben? megnézted, hogy mit eszel? vagy csak ettél? szopóreflexét nézted? hogy szegénykém szopik, csak nincs ereje, és elfárad, és nem tud jóllakni?


Egy újszülött kis-csecsemő, aki jól érzi magát-az eszik, alszik.


Az, hogy van egy elképzelés, még nem fedi a valóságot.


3 gyereknél alkalmaztam ezt, és mindegyiknél bejött.

2020. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
#9 Nekem aztán mindkét gyerekemmel nagy szerencsém volt, ettek aludtak, sose voltak hasfájósók. De az, hogy ennyire a magas lóról beszélsz, marha irritáló. Örülj neki csendben, hogy Te szerencsés vagy, de ne kezdjük már a hibáztatást.
2020. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!