Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Általában este hanykor szoktat...

Általában este hanykor szoktatok az újszülött babát lefektetni es kb meddig alszik?

Figyelt kérdés

2020. júl. 23. 11:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%

9-es vagy nagyon szerencsés vagy vagy nem láttál még újszülöttet közelről.

De hogy bunkó vagy az teljesen biztos! Induljunk már ki abból, hogy itt mindenki kompetens anya... Hidd el, az én gyerekemet se tudtad volna elaltatni újszülöttként. Illetve elaltatni még csak-csak, de letenni már kevésbé.

2-es voltam

2020. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bocsánat, en nem akartam senkit összeugrasztani
2020. júl. 23. 13:38
 13/17 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem az a helyzet, hogy nem kell nagyon szerencsésnek lenni. Valójában en egy problémásan alvó csecsemőt sem ismerek. Igen-igen az en mikro környezetem. Mégis azt gondolom, inkább a pechesek vannak kevesebben akiknek a fent említett technikák pl hasfajas stb miatt nem működnek. Az átlag babáknál működnek. Csak a fórumokon meg facen mindig azok szólnak inkább hozza, akiknek bajuk van/volt. Akinek nem volt/nincs problémája 1-1 témában sokszor nem is foglalkozik vele egyáltalán. De ne azt erősítsük a kérdezőben, hogy ez milyen gyakori. Van ilyen is, olyan is. Vannak babák akiknél semmi nem működik, de van ahol csak a napirend van elszúrva. Érdemes próbálkozni.
2020. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
32%
Egy újszülöttnél nem beszélhetünk napirendről. A későbbiekre vonatkozóan valószínűleg igazad van. De egy újszülött teljesen más
2020. júl. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%
14 akkor nekem nem ujszulottem volt, hanem ufom. Hazahoztuk a kórházból azóta van “napirendje”. Valójában csak az este fix, de az teljesen. Fürdés, evés, alvás. 7:30 és 9 között. Fel 10-nel később soha nem aludt el. Ujszulottkent 8-kor minden nap aludt már. Éjfélkor kelt enni meg 3-4 között. Most azért mert neked nem így volt, van ilyen is. En valójában csak ilyen babákat ismerek. Az időpontok mások csak. Van aki előbb van aki később fektet, de egy babas ismerősöm sem éjszakázik non-stop. Néha mindenkivel megesik. Pedig amúgy a környezetemben most szülnek a nők, mivel abban a korban vagyok. Családban is sorban jönnek a babák. Tényleg egy sincs amelyiknek alvási problémája lenne. Nyilván felkelnek enni de ennyi. A legextremebb is 3 hét után beállt miután anya maga melle vette. Neki arra volt igénye.
2020. júl. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Mi 6:30-kor fürödtünk, 8-kor alvás. Ez volt az esti rutin éveken át, mire ovisok lettek 8-kor mindig aludtak. A fontos, a rendszer. Megszokják, és később ráállt a szervezetük.
2020. júl. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ezt a “két pipás” három gyerekes rosszindulatú szentfazekat valaki leüthetné már.
2020. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!