Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Másnak is csinálja ezt az...

Másnak is csinálja ezt az újszülött?

Figyelt kérdés
3 hetes, velem alszik babaöbölben. Cumi nincs, csak szopik. Éjjel röfög, szörcsög, nyög, vergődik, nem tudok tőle 1 percet sem aludni. Ezt akár 1,5-2-3 órán át is csinálja álmában úgy,hogy nem sír fel. Éjjel agresszívan is szopik, tépi a mellbimbómat. Csak hason alszik. Nappal ezt nem csinálja, akkor is 2-3 óránként kel. Mi lehet ez, más is volt így? Kikészülök tőle.
2020. aug. 16. 02:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én második babám is ilyen. Ezért nem tudjuk betenni a nagytesójával közös szobába. Anyukám is megjegyezte, hogy úgy szopizik, mintha nyolcan kergetnék. Most lesz 3 hónapos és talán elkezdett csendesedni.
2020. aug. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De csak éjjel? 9-kor elaltatom, szopi+büfi, kb. éjfélig alszik normálisan ( addig bebiőr van, én a férjemmel beszélgetek, összebújok) majd etetem, alszik, leteszem az öbölbe és kb. 20 perc múlva indul a nyögés, szörcsögés, fejforgatás. Volt, hogy felvettem ilyenkor, akkor üvöltött. Most se alszok, mert tekereg, nyekereg...
2020. aug. 16. 03:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen babák, az első fiam totál ilyen volt. Fokozatosan csendesedett el, talán 6 hósan múlt el teljesen. Ilyenek ezek a hangosan alvók. Kitartást!
2020. aug. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt, kb. 4 hetesen kezdte, és tartott vagy 4 hónapos koráig. Azt hittem megőrülök.
2020. aug. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy imádom, aggódom is, nehogy baja legyen. Altatom, sokat szoptatom, mellettem alszik. Külön szobába nem akarok menni. A férjem sokat dolgozik, a hangos alvás miatt kellett külön szobába költöznünk. Csak sajna én sem alszom 3 hete max 1 órákat szakaszosan. Nappal sajnos bőven van tennivaló itthon. Kezdek kiborulni. Sokat altatok, nehezen alszik, könnyen ébred, semmi cumi nem kell neki. Remélem pár hét és elmúlik, mert szerintem napi 3*1 óra alvással nem lehet hónapokig élni.
2020. aug. 16. 07:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez elsom volt ilyen. Ilyan hangosan aluft,h ki kellett koltoznom tole.
2020. aug. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok. El fog múlni, de egy darabig még biztos tartani fog, úgyhogy kitartást kívánok. Nekem már anyukám besegített miután egy hónapja ez ment, hogy napi 3 órát aludtam, azt is részletekben. Anyámnál lakunk most átmenetileg, és volt két éjszaka, amikor bevállalta, hogy vele aludjon a pici az öbölben, hogy én tudjak aludni egyet. Az én kislányom tápszeres, így nem volt gond, meg tudta éjjel etetni. Esetleg nem bukik sokat? Az én kislányom rettenetesen bukós volt, sok volt a gyomorsava, és mikor sűrűbb tápszerre váltottunk, akkor valamivel jobban aludt, nem gyötörte a sav éjjel. Meg nálunk akkor lett lényegesen jobb, amikor matracot váltottunk. Az ágyában kókusz volt, az öbölben szivacs, de az is nagyon kemény. Vettem neki egy vastag szivacsmatracot az ágyába, azóta ott alszik és nem vergődik. Már nappal is simán alszik másfél órákat, régebben ő is csak 20-30 perceket aludt nappal.
2020. aug. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!