Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 16 hónapos kislányom ma...

16 hónapos kislányom ma alszik először a saját szobájában. Születésétől fogva külön ágyban alszik, éjszaka még eszik. Mire számíthatok? Mi lesz ha nem hallom meg ha felébred? Egymás mellett van a két szoba.

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Kéne egy bébiőr
2020. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Hidd el, elég hangos lesz, ha nem ugrasz elsőre. :)))
2020. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A bébiőr sajnos csak pénteken érkezik meg. Nagyon izgulok, amikor egy szobában aludtunk minden kis fingására ébredtem, remélm most is meghallom. Köszönöm a válaszokat
2020. okt. 28. 21:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem nem fogom hallani, de ilyenkor annyira benned van hogy nem fogsz olyan mélyen aludni. 😀 én még azt is hallom ha megfordul az ágyban 😀
2020. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

De nem értem, miért kéne minden kis semmiségre felébredni. Kezdettől fogva külön szobában aludt mellettünk a lányunk, ha valami gondja volt, azt meg lehetett hallani, de ha mocorgott vagy nyögött egyet álmában, az megesett, ilyenekkel nem foglalkoztam eddig sem. Már több, mint két éve nem kell hozzá kelni éjszaka, max, ha beteg, de sokszor akkor sem ébred fel, én megyek be hozzá időnként ellenőrizni a lázát.

Szerintem ezt egy kicsit túlaggódod, és semmi szükség bébiőrre olyan közel a szobájához, többet nem fogsz hallani azzal sem. Én a kamerának több értelmét látom, elég néha-néha ránéznem, és tudom, hogy oké minden, így nem zavarom meg feleslegesen az álmát.

Nyugodj meg, nem lesz semmi baja attól, hogy ott alszik.

2020. okt. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
En azt nem ertem, ha ennyire izgulsz, miért nem vársz péntekig a különalvassal? Amugy ne aggódj, nem fog csendben éhezni. Nem szokásuk 🙂
2020. okt. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy eddig is ti zavartátok a nyugodt alvásban és mostantól nem fog ébredni. Nekünk nagy a házunk, de így is meghalljuk bébiőr nélkül is, ha felkel valamelyik. Az első perctől kezdve a saját helyén alszik mindenki.
2020. okt. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem elég fura hogy ennyi idősen még eszik éjjel
2020. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom, most átszoktatjuk a saját szobájába aztán megpróbálkozom valahogy az éjjeli evésröl is leszoktatni. De azt nem tudom hogy induljak neki. Arról is szivesen fogadok instrukciókat. Első baba.
2020. okt. 29. 20:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit eszik és mikor este? Ez egy elég fontos kérdés ebben.
2020. okt. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!