Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altattok nappal, ha a...

Hogyan altattok nappal, ha a két alvás sok, az egy kevés?

Figyelt kérdés
2020. nov. 25. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Fordítsd már le magyarra, légyszíves.
2020. nov. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért nem érthető? :D Ha 2x fekteti le napközben a babát, akkor eltolódik a lefekvés, napirend, estére feltételezem túlpörög, ha egyszer, akkor meg gondolom nyűgös már nap végére.
2020. nov. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem próbáld meg kihúzni délután 2-3 ig és csak 1 legyen. Este aztán 9re gondolom befárad
2020. nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valóban nem fogalmaztam világosan. Eddig kétszer aludt, délelőtt és délután, de most a szokásos két alvás között, dél felé álmosodik el, így nem bírja ki estig, viszont ha alszik még egyszer késő délután is, akkor nem tudom este időben lefektetni.
2020. nov. 25. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:
2 rövidebb alvás?
2020. nov. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk is így volt kb 2 hétig,mire átállt az egy alvásra. Én nem alakítottam semmit. Hagytam hogy felboruljon a napirend ideiglenesen. Nem szeretem húzni a gyerekkel az időt amikor láthatóan álmos és aludna. Ha délután 5kor volt akkor akkor. Elaltattam,este meg kitolódott na bummmm. Nincs tesója,nem kellett kihez alkalmazkodni. Volt olyan hogy egyik nap egyszer aludt,a másik nap meg kétszer,tervezni nem lehetett semmit,mert gőzünk nem volt mikor fog aludni. Én is ugyanígy éreztem,hogy egy alvás kevés,kettő meg sok,akkor megy este is mint a gép. De hamar eltelt ez az időszak. Most 1éves már fixen csak egyszer alszik,az hosszú alvás. Soha ilyen jó,kiszámítható napirendünk nem volt.
2020. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Késő délután már ne engedd aludni. Én ilyenkor azt csináltam, hogy kivittem friss levegőre. Attól picit élénk lett. Aztán 7 órától igazából mehet ágyba
2020. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!