Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Volt, hogy sírni hagytad...

Volt, hogy sírni hagytad éjjel egy éves gyerekedet?

Figyelt kérdés
Annyira kivoltunk már, hogy éjjel egykor kitalálta, hogy ő nem alszik tovább, semmi baja nem volt, csak egyszerűen ki akart jönni játszani... Egy óráig próbálkoztunk, majd rácsuktuk az ajtót, tíz perc alatt elaludt, abból ötöt kiabált... 🤦‍♀️ Azóta is mélyen alszik. Nagyon gáz? Én nem tudok azzal azonosulni, hogy éjjel ha a gyerek úgy gondolja, akkor villany fel, és játsszunk...
2021. febr. 11. 04:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
65%
11-es vagyok. Nem tudom, az én gyerekem ezt elfogadta. Még ha nem is aludt, ha rászóltam, hogy feküdjön vissza, visszafeküdt. Sosem volt az a nagyon lázadozó típus. De ha nem feküdt épp vissza, akkor visszafektettem. Ha kellett, percenként. Nálunk nincs olyan, hogy ha a gyerek nem akar valamit, amit muszáj, akkor engedek neki. Nálunk pelenkázással sincs cirkusz, mert az első perctől nem hagytam, hogy elszaladgáljon közben.
2021. febr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

"mert ha éjjel dorbézolt, akkor se hagytuk nappal 10-11 óráig aludni. Ébresztettük reggel, a normális napirendje szerint, [... ] éjszakára eszébe se jutott játszani."


😂

Az jó. Az én gyerekeim még az életben nem aludtak 10-11 óráig. Soha. Akkor se ha órákig fent voltak.

Bár kelteni kellett volna őket, de mindig ők kelnek hamarabb. Ma fél 6-kor a kicsi, pedig nem aludt 2 és 4 között, csak kínlódott (nem játszott). Nappal se fog többet aludni a megszokottnál, csak max. 1,5 órát ebéd után.

2021. febr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
52%
Jól csináltad. Semmi baja nem volt cssk nem akart aludni. De ezek szerint álmos volt mert mégis elaludt. Nálunk is van ilyen, de akkor sem fogjuk se kivenni október sem jatszani az éjszaka közepén. Isznak, vagy vissza adom a cumit. (Nyilván nekem nem ordítanak hányásig stb. Szóval csak ésszerű keretek közt alkalmazzuk)
2021. febr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!