Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Rá szoktátok hagyni a gyerekre...

Rá szoktátok hagyni a gyerekre az alvást?

Figyelt kérdés
Egy éves a lányom, üvölt, üt-vág, ha altatni akarom. Ma összesen 20 percet aludt délelőtt. Kint voltunk az udvaron, másfél órán keresztül mászott kint. Egy órája bent vagyunk, itt is zúz. Megpróbáltam elaltatni, de ha csak annyit csinálok, hogy besötétítek az alváshoz, már üvölt. Belefáradtam, hetek óta ez megy, én most már úgy vagyok vele, hogy ràhagyom, ha nem alszik, hát nem alszik, max üvölt a kimerültségtől... Ti mit csináltok, ha semmiképp nem akar aludni a gyerek? Komolyan már kezdem azt hinni, hogy valami nincs rendben vele, enni is alig akar. Értelmileg nincs baj vele, rendkívül okos és ügyes, csak nem eszik és nem alszik... 🤦‍♀️
2021. febr. 25. 15:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szia

A fiam harcolt küzdött hát sajnos csak úgy aludt el, ha lefogtam a karomba és álomba üvöltötte magát, hiába láttam hogy álmos, volt hogy csukott szemmel üvöltött, mert már a szemét sem tudta kinyitni. Nála ez akkor változott mikor már csak egyet alszik, de a héten a front miatt volt valami katt 1 órát üvöltött a kiságyba, bementem leraktam cumit visszaadtam, de láttam a kamerán ahogy kijöttem dobta is utánam ezt játszottuk 1 órán át, ilyet eddig még nem csinált, mostanába beviszem cumi puszi és csá, alszik is, na most a végén a hasamon fenék paskolva 1 perc és aludt is áprilisba lesz 2 éves.

2021. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
20,ma délután pont ezt csináltuk. Izomból toltuk fel-alá a kertben, negyed óra alatt elaludt, és aludt 40 percet. Délután 4kor. Szerencsére nem zavart be az esti altatásba. 21,ugyanez szokott nálunk lenni. Van, hogy háromszor próbál kitörni a kezemből üvõltve, de ha nem engedem, és fogom erősen, utána 5 mp alatt elalszik. Na ezt nem szeretem csinálni, csak nagyon szélsőséges esetben, mert biztos nem tesz nekünk jót ez a lefogàs :(
2021. febr. 25. 20:12
 23/23 anonim ***** válasza:
21 vagyok mivel utált így elaludni inkább mutatta a kiságyat és magátol elaludt csak kikelett ezt az időt várni. Azért nekem sem mindig így aludt el, de ha minden kötél szakadt ez maradt.
2021. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!