Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Napközben hogyan altatjátok...

Napközben hogyan altatjátok el a 6-7 hós babátokat?

Figyelt kérdés
Kisfiam nemsoka 7 honapos es kb olyan 4 honapos kora ota napkozben csak a babakocsiban tudom elaltatni. Elotte csak ringattam a kezemben mikozben ultem,(vagy magatol elaludt feher zajra , kisebb koraban pedig cicizes utan) es cumit adtam neki. Aztan egyik napról a masikra mar nem valt be a modszer es a babakocsihoz folyamodtam. Szerencsere ott konnyen elalszik . Tehat anyukak ti hogy altatjatok oket? Allva ringatni nem tudnám egyebkent mert nehéz mar, es csak kifeszitene magat a kezemben.a cici most is bevallik ha esetleg nagyon nyugos lenne mar de azt nem szeretnem h nappal is csak azzal tudjon elaludni.
2022. jan. 10. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jobb ötletem. Babakocsi kinn a szabadban és cici.
2022. jan. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 6 hós kora óta sehogy sem altatom el. Akkor kezdődött az, hogy nem akart elaludni. Nyűgös volt, napról napra egyre tovább tartott az altatás. Eljutottunk oda, hogy a végén már 2 óra altatás után sem akart elaludni. Így hagytam a fenébe az egészet. Majd alszik ha akar elven leraktam a kiságyába, amikor már láttam rajta, hogy kezd fáradni. Kb. 8 hós koráig ilyenkor forgolódott ott pár órát, mielőtt elaludt volna. Azóta alszik mint egy kisangyal. Ahogy lerakom, már a betakarás előtt csukva van a szeme. Szóval szerencsére csak átmeneti időszak volt.
2022. jan. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt nyűg a cici ebben a korban. Sőt, amikor a második gyereket altattam egyszerre a naggyal, áldás volt, hogy így csendben van. De amíg kétszer aludt, volt időszak, mikor kendőben altattam el magamon egy fél órát, hogy aztán mindenki alhasson a nagy alvásidőben. Cici nélkül pedig mellé fekszem és énekelek neki halkan, aztán abbahagyom és tudja, hogy jön az alvás. De ez már másfél éves kora után lett így.
2022. jan. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém pihenőszékben,ilyen idős korában meg az ágyra tettem és melé feküdtem.Ő bababakocsiban még kint sem aludt el,nem még bent.
2022. jan. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szopizás közben aludt el úgy 1,5 éves koráig, én hagytam, utàna már csak az ölemben ült vagy bekéredzkedett a kiságyba. Kicsi még, nyugodtan altathatod mellen.

A férjem adamo hintàban, babakocsiban, vagy csak felalá jàrkàlva altatta.

2022. jan. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ágyban. Ha nem akartak maguktól elaludni, akkor püfölgettem picit a popsijukat. Babakocsiban csak akkor aludtak, ha mentünk valahova.
2022. jan. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!