Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Minden reggel hisztis a...

Minden reggel hisztis a gyerek és ordít, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Felkel a 2 eves gyerek mindezt bőgve sírva, és utána követeli a tápszert. De nem nyugszik meg ha nem kapja meg a a másodperc tört része alatt. Nyílván értem hogy jelzi éhes/felkelt. De hogy minden egyes reggel apokalipszis van reggel 6 kor kikészít minket. Az anyja feszült lesz ettől meg én is és lassan veszekedés is lesz ebből. A másik probléma hogy a gyerek nagyon anyás, 10 percig alig bírom lekötni ha az anyja mást csinál pl wc re megy vagy ha orvoshoz viszem. És rohadt fusztráló egész nap az ordítást meg a sírást hallgatni. ( munka előtt, munka után ). Én a gyereknek nevelő apja vagyok, a fegyelmezés így nálam kötöttebb.

febr. 14. 07:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Kössz, hogy nullára pontoztatok, csak tudnám miért?

7#

febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
81%
Mert a kérdés az volt, hogy mit lehet tenni, ha ilyen a gyerek, de te csak ideírtad, hogy a tiéd nem ilyen. Köszönjük, nagy segítség volt mindenkinek. A kérdés nyilván azokhoz szólt, akik vagy érintettek a témában és van jó tippjük, vagy esetleg szakemberek, mint a 10-es. Akinek nincs ilyen gondja, az ne válaszoljon.
febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
82%

A fiam is hasonló mostanában. Ha wc-re megyek, ha beülnék fürdeni, visít az apjának. Ha nekiállok mosogatni, vagy főzni, tépi a lábamat, hogy vegyem fel. Brutális tud lenni. Sokszor nekem is ledobja már az agyam a láncot. De ez egy ilyen időszak, ezt szerintem csak túlélni lehet. Van egy nagyobb gyerekem is, ő sosem volt ennyire durván anyás. Pedig őt 15 hónapos korától egyedül neveltem. És még így sem. A fiam brutál módon anyás.


A tápszert meg nem tudom minek fikázzátok. Nyilván nem a 0 hótól adható klasszikus babatápszert adják neki. A fiam 20 hónapos, ő is Milumil 3-mas tejitalt iszik. A gyerekorvos ajánlásával. Nem tudom, ez másoknak miért probléma? Mindenki azt ad a gyerekének, amit akar. Ha tejet, akkor tejet, ha tejitalt/tápszert, akkor azt.

Mondom ezt úgy, hogy a lányom 1 éves kora után simán a bolti tejet kapta. De most a fiamnál más a helyzet.

febr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!