Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 20 hónapos baba minden éjjel...

20 hónapos baba minden éjjel 2-3 órát felvan, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Már kb 3 hónapja tart ez az állapot, és már nagyon-nagyon fáradt vagyok. Előtte egyszer kelt, kapott tápszert és aludt is vissza. Január óta viszont ugyanígy felkel egyszer általában 2-3 körül és nem alszik vissza órákig. Nem sír, nem kér tápszert, csak sürög-forog, beszélget, de nem alszik. Szinte minden éjszaka ez megy hónapok óta. Próbáltam mindent, befeküdtem mellé, magam mellé tettem a nagy ágyba, énekeltem neki, figyelmen kívül hagytam, de semmi nem segít. Nagyon szégyellem bevallani, de néha már kiabálok vele éjszaka, annyira kivagyok és tehetetlennek érzem magam. Persze ez se segít, igazából nem hatja meg, ugyanúgy folytatja tovább.

Fáradt vagyok, és ő is szegénykém, emiatt nappal sokszor nyűgös, plusz a napirendünk is csúszik, mert az éjszakai virrasztás miatt későn kel, és még így is alig bírja ki a déli alvásig (egyszer alszik már csak).

Mit tudnék csinálni? Mit rontottam el? Kérlek segítsetek, mert nagyon el vagyok keseredve.


márc. 28. 21:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugtató hogy nem vagyunk egyedül és ez is elmúlik, igyekszem összeszedni magam és erre gondolni! Egyébként lehet nálunk is a beszédfejlődés lesz a ludas, mert nagyon próbálkozik mostanában.
márc. 31. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!