Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szerintetek "ciki" ha mindig...

Szerintetek "ciki" ha mindig az apja altatja este a gyereket?

Figyelt kérdés

Amiatt született meg a kérdés mert nálunk születése óta 90%ban apáé az esti altatás. Most 2,5 éves a lányom, eleve nagy az "apa szerelem" nálunk. Néha van hogy én altatom.


Amiatt alakult így mert az apjának mindig is nagyobb türelme volt az esti altatás alatt, én addigra általában már ki voltam purcanva és az apja mindig szívesen csinálta/csinálja így nálunk ez így alakult.


Napközben mindig más hogy ki miben vesz részt, fürdeni pl 90%ban én szoktam a lányunkat.


Azért kérdeztem mert egy ismerőssel szóba került ez a téma és igen csúnyán nézett mikor ezt elmeséltem neki, mintha valami ufo lennék vagy nem is tudom. Ez tényleg ennyire nem szokványos dolog? Vagy ennyire gáz lenne?


ápr. 17. 20:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Egyeltalàn nem gáz , se nem ciki. Max az néz furán, aki ilyen mártír ősanya és csak vele van el a gyerek és szerinte így normális. Náluk apa általában nem is tudja ellátni a gyereket, csak is ők.
ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Nalunk is apa lett bevetve, mert a fiam teljesen cicifuggo volt - es hiaba akart szerencsetlen csak komfort szopizni nekem nagyon eros tejleadom volt, sok tejjel, igy mindig hasfajas lett a vege. Igy az esti utolso szoptatas utan csak apa megy be visszaaltatni. Ha en megyek, akkor hiszti van a ciciert es nem alszik senki.
ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Mért lenne ciki, közös a gyerek, és megosztjátok a feladatokat. Mindenki azt csinálja, amiben jó. Direkt jó, ha az apával is ki tud alakulni bensőséges kapcsolat. Rosszindulatú idegenek gonoszkodására nem kell adni! Legyen meg a saját érett értékrended!
ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Nálunk ugyanígy van, este a férjem altat. Sőt ha éjjel felébred a pici, akkor is ő megy be hozzá.
ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem szokványos. Ettől még például én is örülnék, ha a férjemre bízhatnám ezt a feladatot. Legalábbis nekem lelkileg megterhelő, hogy sosem tudom, 10 perc lesz vagy 2 óra.
ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki, sőt. Szuper hogy van közös idejük. Legtöbb helyen csak dísznek van apuka a gyereknevelésben. Ugyanolyan szülője, mint te, miért ne altathatná? Főleg szuper hogy felismeritek, így a jobb mindenkinek.

Mit nem adnék ha csak egy este elaludna a középső fiam nélkülem.

ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki,szuper, viszont tényleg nem szokványos.
ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
64%
Ki előtt ciki? Anyós?
ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
7%
Nem ciki, csak kimaradsz a világ egyik legcsidakatosabb pillanatabol. Olyan szintű kötődést alakít ki, hogy valakivel meeulsz álomban, higy ne csodálkozz, hogy "Apás". Persze, hogy az, mivel alá kimutatja a fele érzett szeretetet, gondoskodik róla.
ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, sőt. Amúgy ne az határozzon meg más mit gondol…
ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!